6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۰۹:۲۱:۲۷
کد مطلب:  906091
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛
برگزاری ششمین نشست کارگروه توسعه مدیریت و پشتیبانی

ششمین نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور اعضا در سالن آیت اله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  با اشاره به اهمیت برگزاری این نشست گفت: برگزاری جلسات منظم این کارگروه علاوه بر هم افزایی  و کار تخصصی ،انضباط مالی و اجرایی را نیز به همراه خواهد داشت.

 وی اجرای طرح نظارت مردمی برعملکرد اداری، ایجاد کمیته ارتقاء و سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی و تشکیل کارگروه های تخصصی را جمله مباحث تخصصی در این کارگروه خواند وتصریح کرد: میزگرد مجلات رشد و کتب درسی، اخذ تأییدیه مدارک تحصیلی متقاضیان تأسیس مدارس و مراکز غیر دولتی ، ورزش بانوان و تعالی مدرسه از جمله مباحث دیگر مطرح شده در این نشست بود.

 بهارلودر پایان با تاکید بر کیفیت بخشی در انجام امور تصریح کرد:گرفتن تصمیمات تخصصی و کارشناسانه و به دور از شتابزدگی می تواند  ما را در رسیدن به اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت یاری کند.

 

به اشتراک بگذارید :