6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۰:۰۳:۱۱
کد مطلب:  906109
معلم مهمترین عنصر تحول گرای جامعه است

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان ، معلم را مهمترین عنصر تحول گرای جامعه معرفی کرد و گفت :بیش از  28 هزار فرهنگی شاغل و حدود 15 هزار پیشکسوت بازنشسته فرهنگی در استان لرستان داریم ، معتقدیم که معلمان در سنگر اصلی تعلیم و تربیت بوده و به عنوان مهمترین عنصر تحول گرای جامعه وظیفه و رسالتی سنگین و حساس را بر عهده دارند .

‍❇️به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان : رضا زینی وند مقدم در جلسه شورای اداری که صبح روز چهارشنبه در نماز خانه اداره کل آموزش و پرورش لرستان برگزار شد با تبریک اعیاد قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت ، به آغاز سال تحصیلی در یک ماه آینده اشاره کرد و گفت : فعالیتهای پروژه مهر با قوت و قدرت در حال انجام است و بر این اساس تلاش می کنیم تا با توجه به مشکلات پسا سیل ، بتوانیم تمامی مدارس را برای شروع سال تحصیلی آماده کرده تا معلمان با فراغ بال و دانش آموزان با خاطری آسوده به تعلیم و تعلم مشغول شوند .

 

✅زینی وند مقدم با تقدیر از تلاش همکاران فرهنگی در حوزه ستادی و شهرستانی در مناطق سیل زده استان گفت : در ایام تابستان این عزیزان با همت جهادی نهایت سعی و تلاش خو د را در راستای آماده سازی مدارس به کار گرفته اند.

✅مدیرکل آموزش و پرورش لرستان خاطر نشان کرد: در آغاز مسئولیت خود چند اصل را سرلوحه کاری خود قرار داده ایم و معتقدیم مسئولیت و امانتی که بر عهده گرفته ایم به نحو احسن و شایسته انجام داده و اقدامات خوب گذشته را ادامه دهیم .
 زینی وند مقدم افزود: معتقد  بر انسجام ، استحکام و استقلال دستگاه بوده و تلاش می کنیم تا واگرایی را به همگرایی و تعارض را به تعامل تبدیل کنیم . 
وی تصریح کرد : اجرای کامل برنامه سند تحول بنیادین که مورد تایید مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است  از اصول اساسی دستگاه بوده و خلاقیت ، پویایی و تبدیل آموزش و پرورش به یک سازمان یاد گیرنده به جای یک سازمان ایستا از مهمترین اهداف آن می باشد و بر این اساس تمام تلاش و همت خود را برای اجرای کامل سند تحول بنیادین بکار بسته ایم .

✅ زینی وند مقدم با بیان اینکه تغییرات و چینش های سازمانی متناسب با استعداد و توانمندی افراد است گفت : اصل تحول و پویایی بر اساس بکارگیری توان و استعداد افراد یک امر طبیعی است و موجب تزریق انرژی مضاعف و روح جدید به کالبد دستگاه می شود .

✅مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با ذکر اینکه مسئولیت یک نعمت و امانت الهی است که بایستی در راستای اهداف جامعه و خدمت به خلق خدا باشد گفت : از تمامی عزیزانی که در طول مسئولیت خود خدمات و اقدامات ارزنده ای در دستگاه تعلیم و تربیت انجام داده اند تقدیر و تشکر می نمایم .

در ادامه این جلسه تغییرات و انتصابات حوزه ستادی اداره کل به شرح زیر انجام گرفت :

❇️خیراله خیرایی معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی  به سمت سرپرست معاونت پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

فرید بهرامی معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان با حفظ سمت بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

❇️علی عبدی پور معاون سابق پژوهش و برنامه ریزی به سمت سرپرست پژوهشکده تعلیم و تربیت آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

❇️فروزان امرایی به سمت سرپرست اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

❇️فریبا گله دار کارشناس مسئول امور بانوان سابق  به سمت سرپرست انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

❇️شاهین بیرانوند رئیس سابق اداره طرح و برنامه به سمت سرپرست گروه بررسی محتوای آموزشی آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

❇️علی جودکی رئیس سابق اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش لرستان به سمت سرپرست طرح و برنامه آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

❇️امین سپه وند به سمت رییس اداره  فنی و حرفه ای آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

❇️هوشنگ راد سری رئیس سابق اداره مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی به سمت عضو هیئت رسیدگی به تخلفات کارکنان آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

❇️اله کرم فتحی زاده کارشناس حراست به سمت کارشناس مسئول حراست و مسئول حفاظت پرسنل اداره کل منصوب شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :