2 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۰:۲۸:۵۰
کد مطلب:  906129
کارگروه توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی تشکیل جلسه داد

صبح امروز در راستای باز گشایی مدارس سالتحصیلی 99-98 کارگروه توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی تشکیل جلسه داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی،  در جلسه کارگروه توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش استان ابلاغ اعضاء کمیته صادر گردید و تصمیمات زیر اتخاذ شد :

لوگو و وب پارت ویژه پروژه مهر در سمت راست سایت اصلی اداره کل و انعکاس رویدادهای بازگشایی در آن بخش و بنر هماهنگ استانی بمنظور کاهش هزینه به جهت تیراژ بالا  جهت ابلاغ ، جمع بندی ، تهیه و توزیع بین نواحی و مناطق که طرحی ابتکاری و برای اولین بار در سطح کشور انجام میشود طراحی خواهد شد.

و همچنین تراکتهای تبلیغاتی در نیمه اول شهریور ماه با مضامین دفاع مقدس ، بازگشایی ، بهداشت و بیانات امام ( ره ) و مقام معظم رهبری و ... ارسال و دعوتنامه برای حضور مسئولین استانیو خانواده معظم شهدا در مراسم آغازین سال تحصیلی تنظیم می گردد.

در این جلسه تصویب شد که جهت ایراد سخنرانی پیش از خطبه ها توسط مدیر کل در آخرین جمعه شهریور 98 با ستاد برگزاری نماز جمعه هماهنگی های لازم انجام گیرد.

آمادگی و برنامه ریزی در جهت برپایی ایستگاههای استقبال از مهر در مقابل ادارات آموزش و پرورش دریافت و  ابلاغ  بموقع مکاتبات و سایر اقلام توزیعی مربوط به بازگشایی و دریافت و ابلاغ بموقع پیام مقام عالی وزارت جهت قرائت در نخستین روز و دقایق آغاز سال جدید تحصیلی به نواحی و مناطق از تصمیمیات مهم دیگر این جلسه بود.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

 

به اشتراک بگذارید :