29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۱:۵۸:۴۰
کد مطلب:  906243
سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان شمالی:
افتتاح مرکز تندرستی و سلامت و تجهیز سالن ژیمناستیک با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد780میلیون ریال

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان شمالی از افتتاحیه مرکز تندرستی و سلامت و تجهیز سالن ژیمناستیک با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد780میلیون ریال در بجنورد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی،مهدی خطیب زاده با اعلام این خبر افزود: این تجهیزات باتوجه به طرح های ارسالی به وزارت کشور و از محل دفتر فرهنگی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی به منظور تجهیز فضاهای فرهنگی و اجتماعی محله های حاشیه نشین تامین شده است.

وی افزود : در حال حاضر در سطح کشور رتبه پنجم را در بحث  فضاهای ورزشی آموزش  پرورش از لحاظ کمی برخوردار هستیم و رویکرد معاونت این است تا از لحاظ فضاهای ورزشی ما از نظر کیفی هم در جایگاه بهتری قرار گیرد.

خطیب زاده خاطرنشان نمود: در شهریور ماه سال جاری نیز حدود 5میلیارد ریال اعتبار جهت تجهیزات ورزشی مدارس تحت عنوان کاروان مهر با نشاط به مدارس محروم استان ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: علاوه بر اینها 6 سالن ورزشی در مدارس ابتدایی دخترانه را نیز در جهت پرداختن به مقوله سواد حرکتی و حرکات پایه تجهیز خواهیم نمود تا فعالیت ورزشی در حوزه دانش اموزان دختر ارتقاء  پیدا کند.

به اشتراک بگذارید :