29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۲:۰۶:۳۱
کد مطلب:  906244
بازدید مسئولین استان آذربایجانشرقی از پروژه های عمرانی آموزش وپرورش تبریز

ظهر امروز سعیدی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش وپرورش استان و صبوری مشاور معاون تربیت و سلامت وزارت از دهکده ورزشی در حال احداث دستگاه تعلیم وتربیت بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، سعیدی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش وپرورش استان و صبوری مشاور معاون تربیت و سلامت وزارت از دهکده ورزشی در حال احداث دستگاه تعلیم وتربیت بازدید کردند.

 پاشایی با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی به فرهنگیان و دانش آموزان و رفاه وآرامش ایشان را جز ضروری ترین اهداف دستگاه تعلیم وتربیت بر شمرده وایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای را از مولفه‌های نظام آموزشی مدرن دانست.

مدیرکل آموزش وپرورش استان لزوم حل مسائل ومشکلات و پیشبرد کلی طرح را خواستار و رفع برخی مشکلات وایجاد هماهنگی بین بخشی در به نتیجه رسیدن این پروژه کلیدی را مورد تاکید قرار داد.

پاشایی در پایان با بیان اینکه آموزش وپرورش به تنهایی قادر به حل تمام چالش های پیش رو نیست، افزود: حل تمام مشکلات با کمک خبرین و تمام سازمانهای دولتی و غیر دولتی امکان پذیر است.

شایان ذکر است که دهکده ورزشی برای دانش آموزان و فرهنگیان در جوار هنرستان طالقانی در حال احداث می باشد و قرار است در این محوطه سالن ورزشی، استخر، زمین چمن مصنوعی و... احداث شود.

به اشتراک بگذارید :