2 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۲:۲۵:۳۸
کد مطلب:  906262
سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان شمالی:
درخشش سفیران سلامت استان در کشور

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت استان گفت: سفیران سلامت خراسان شمالی در سومین جشنواره کشوری سفیران سلامت خوش درخشیدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی به نقل از  رابط خبری معاونت تربیت بدنی و سلامت ، مهدی خطیب زاده گفت: افزایش سطح سواد  سلامت در حوزه بهداشت و سلامت ،شرکت دانش آموزان در رقابت فرهنگی بهداشتی ، پویش ملی در جهت ارتقاء سواد سلامت دانش آموزان و ایجاد انگیزه و علاقه مندی در فعالیت های بهداشتی از مهم ترین اهداف اجرای ‌این جشنواره به شمار می رود.

 وی ادامه داد: سفیران سلامت استان توانستند باری دیگردر سومین دوره حائز سه مقام کشوری در بخش های دانش آموزی و مراقبین سلامت شوند .

در ادامه سجادی رئیس اداره سلامت و تندرستی گفت : این جشنواره با موضوعات تغذیه سالم ، خود مراقبتی ،بهداشت فردی و آلاینده های زیست محیطی   در محور های  نقاشی، انشانویسی، داستان نویسی ، عکاسی ویژه دانش آموزان و عکاسی و فیلم کوتاه ویژه مراقبین برگزار شد.

وی افزود: از بین6576  اثر ارسالی به دبیر خانه استان 6 اثر به مرحله کشوری راه یافت و  آیدا آذری دانش آموز دبستان شهدای فرهنگی بجنورد موفق به کسب رتبه دوم نقاشی و خانم ها منفردی و محمد نیا به ترتیب مقام های اول فیلم کوتاه و سوم عکاسی  ویژه مراقبین را در مرحله کشوری از آن خود کردند .

به اشتراک بگذارید :