7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۳:۱۴:۳۷
کد مطلب:  906312
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی :
پذیرش دانش آموز در پژوهش سرای سلول های بنیادین خراسان شمالی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: پژوهش سرای سلول های بنیادین استان از سال آینده دانش آموز می پذیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی ، عباس سعیدی در گفتگو باخبرنگار مهر با اشاره به کسب مقام طلای سلول های بنیادین توسط دانش آموزان خراسان شمالی، اظهار کرد: با موفقیت این دانش آموز، آموزش و پرورش استان در سفر معاون علمی و فناری رئیس جمهور به خراسان شمالی پیشنهادی تحت عنوان تاسیس پایگاه سلول های بنیادین را در راستای توسعه علوم نوین که یکی از این رشته ها علوم پزشکی ساختاری است را ارائه داد.

سعیدی افزود: ارائه گزارش از پژوهش سرای دانش آموزی خراسان شمالی در سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور سبب شد در راستای تشکیل پایگاه سلول های بنیادین در این استان به آموزش و پرورش کمک شود.

وی با بیان اینکه محل افتتاح پژوهش سرای سلول های بنیادین هنوز تعیین نشده است، گفت: گروهی از سوی دفتر علمی و فناوری معاون رئیس جمهور به استان مامور شده اند تا پس از بررسی شرایط لازم بین دو شهرستان شیروان و بجنورد محل پژوهش سرا انتخاب شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی تصریح کرد: درحال حاضر بازدید میدانی انجام و نتیجه انتخاب محل به زودی اعلام و تفاهم نامه ای در این رابطه طی دو ماه منعقد خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :