5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۴:۰۰:۰۸
کد مطلب:  906351
درخشش دانش آموزان استان در اولین دوره جشنواره ملی رسانش

دانش آموزان استان در اولین دوره جشنواره ملی رسانش خوش درخشیدند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی ، به نقل از روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی خطیب گفت : با راهیابی سه اثر از شهرستانهای بجنورد ، شیروان و اسفراین  به مرحله پایانی جشنواره ملی رسانش، و با پایان داوری جشنواره ملی رسانه‌های دانش‌آموزی تحت عنوان رسانش با شعار «رسانش، ‌ خیزش هوشمندانه نوجوان در دنیای رسانه» اسامی برگزیدگان این مرحله اعلام شد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی گفت : دربخش پایانی ساخت فیلم دانش آموزان مهرداد قاسمی ، سعید رجبی ، میکائیل ساحدی، پوریا علایی از دبیرستان نمونه پرفسور حسابی شهرستان اسفراین مقام اول این دوره از مسابقات را کسب نمودند.

خطیب با اشاره به اینکه دوره پایانی برگزیدگان جشنواره رسانش همراه با دوره‌ آموزشی و با حضور چهره‌های سرشناس فرهنگی و هنری در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد، افزود: در پایان این کارگاه‌ها، دانش‌آموزان توسط داوران سطح‌بندی و انتخاب  و از افراد برگزیده در اختتامیه جشنواره تقدیر و تجلیل صورت پذیرفت.

وی تصریح کرد: علاوه بر رقابت فشرده و دو روزه دانش آموزان در تولید رسانه ای، بازدید از فضاهای تولیدات نظیر استودیو کروماکی، کارگاه طراحی، آرشیو دانشگاه، استودیوهای برنامه سازی در حوزه صدا و تصویر از جمله برنامه های این دوره بوده است .

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان در ادامه اظهار کرد:  برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف در این دوره فشرده، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، کارگاه خلاقیت و سوژه یابی، کارگاه کسب و کارهای رسانه ای، کارگاه‌های تکنیکی و تخصصی، روزنامه نگاری، صفحه آرایی، عکاسی، تدوین و فیلمنامه و همچنین نقد و بررسی مستند «متولد اورشلیم»، با حضور چهره‌های متخصص علمی و رسانه‌ای برای برگزیدگان جشنواره رسانش برگزار گردید.

لازم به ذکر است آئین اختتامیه جشنواره ملی رسانش روز دوشنبه 28 مرداد درسالن آمفی تئاترحوزه هنری تهران با حضور چهره های سرشناس فرهنگی و هنری کشور برگزارشد.

به اشتراک بگذارید :