3 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۰۸:۳۳:۵۶
کد مطلب:  906565
معاونت تربیت بدنی و سلامت:
تیم هندبال دختران قم سرود قهرمانی خواند.

در سی امین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور تیم هندبال دختران قم سرود قهرمانی خواند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قم،استان اصفهان میزبان مسابقات هندبال و تنیس روی میز در سی‌امین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر سراسر کشور از  تاریخ نوزدهم مرداد لغایت بیست و سوم مردادماه می باشد.

   محسن رمضان بیگی معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قم ضمن ابراز خرسندی و تبریک موفقیت کسب شده گفت: در پایان مسابقات در رشته هندبال، تیم هندبال دانش‌آموزان استان قم به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و تیم‌های خوزستان و همدان به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

   معاونت تربیت بدنی و سلامت در ادامه افزود: ورزشکاران این دوره مسابقات با سرمربی گری سرکار خانم طاهره جهان بخش و سرپرستی سرکار خانم زینب محمدخانی اعزام شده بودند که تیم هندبال دختران دوره متوسطه اول آموزشگاه زرین اقبال  قم موفق به کسب مدال طلای ارزشمند هندبال گردید.

در پایان یادآور می شود اعضای تیم خانم ها نسترن گودرزی فراهانی، زهرا فتوتی، هانیه قراگوزلو، فاطمه سادات رسولی ، محدثه سورتجی، فاطمه جهانبخش مطلق، عاطفه ملاباقری معین آبادی، نگین خدری، صائمه توسلی، زینب جهانگیریان، فاطمه شفیعی هفتادر و شیرین پقه عضو تیم اعزامی به این دوره از مسابقات بودند.

به اشتراک بگذارید :