8 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۱:۰۶:۴۱
کد مطلب:  906703
نتایج جشنواره های الگوهای برتر تدریس دوره های سوادآموزی در مرحله استانی اعلام شد

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان مرکزی از اعلام نفرات برتر شرکت کننده در جشنواره های الگوهای برتر تدریس دوره های سوادآموزی در مرحله استانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، حسین میرزایی معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان مرکزی در این خصوص گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای کمی و کیفی دانش، نگرش و مهارت های آموزش دهندگان و ایجاد یک شبکه انسانی کارآمد و متخصص در حوزه سوادآموزی به منظور تبادل اندیشه و افزایش تجربیات علمی و عملی است.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به اینکه دبیرخانه ی جشنواره با اعلام فراخوان و آغاز ثبت نام در فروردین 98 کار خود را آغاز کرد تصریح کرد: این جشنواره با ارائه الگوی تدریس در ۶ ماده درسی دوره‌های سوادآموزی و انتقال شامل آموزش فارسی، ریاضی، قرآن، علوم تجربی، فرهنگ اسلامی و علوم اجتماعی در مرحله ی شهرستانی و استانی اجرا شد.

وی اظهار داشت: تعداد آموزش دهندگان استان در سال جاری 218 نفر است از این میان 67 نفر از آموزش دهندگان در این جشنواره شرکت کردند که این میزان از تعداد سهمیه استان که 50 نفر بود فراتر است.
میرزایی گفت: پس از بررسی 65 الگو‌ی ارائه شده تا پایان تیر ماه ۹۸ بر اساس شاخص‌های ۱۰ گانه، 24 الگو برتر انتخاب شد. از 24 آموزش دهنده پذیرفته‌شده برای تدریس عملی دعوت آمد که هر یک از شرکت کنندگان به مدت 20 دقیقه موضوع درس تعیین شده را در حضور داوران تدریس کردند و در ۱۴ شاخص مورد ارزیابی قرار گرفتند.

میرزایی ضمن قدردانی از مشارکت گسترده و فعالانه آموزش دهندگان یادآور شد: آثار ارسالی تلفیقی از خلاقیت و روش های نوین تدریس است که امیدواریم این آثار بتوانند رتبه های برتر کشوری را به خود اختصاص دهند.

گفتنی است نفرات برتر به ترتیب رتبه به شرح ذیل می باشد :

ردیف

نام و نام خانوادگی

شهرستان

امتیاز

رتبه

1

لیلا حیدری

اراک ناحیه 1

65/6

1

2

مینا احسان بخش

اراک ناحیه 1

62

2

3

نسرین فلاحی

خنداب

61/3

3

4

الهام افتخار

اراک ناحیه 1

60/6

4

5

مهرانه بهادری

اراک ناحیه 1

58

5

6

زهرا عسگری زاده

اراک ناحیه 1

57

6

7

لیلا صابری

اراک ناحیه 1

56/6

7

8

آتنا صانعی

اراک ناحیه 2

55

8

9

لیلا صیفی

شازند

54/6

9

10

افسانه میرحسینی

کمیجان

54

10

11

پریسا قاسمی

اراک ناحیه 2

53/6

11

12

مریم فلاحی

خنداب

51/5

12

13

لیلا اناری

کمیجان

51

13

14

الهه داودآبادی

اراک ناحیه 1

50

14

15

الهام چگینی ولیدآبادی

کمیجان

48/6

15

16

سمیه عبدلی

اراک ناحیه 2

48

16

17

زهرا صبوری

شازند

45

17

18

محبوبه بسحاق

اراک ناحیه 2

39

18

19

حوریه آل طه

اراک ناحیه 1

غایب

ـــــ

20

وجیهه فدایی وند

سربند

غایب

ـــــ

21

زهرا آقازیارتی

اراک ناحیه 1

غایب

ـــــ

22

مجید محلاتی

اراک ناحیه 1

انصراف

ـــــ

23

عباس محلاتی

اراک ناحیه 1

انصراف

ـــــ

24

مریم محلاتی

اراک ناحیه 1

انصراف

ـــــ

 
به اشتراک بگذارید :