6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۱:۵۵:۱۳
کد مطلب:  906751
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش : 
جشنواره ی فرهنگی و هنری تلاشی در حوزه مهارت آموزی

آئین اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان دختر سراسر کشور با حضور معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

به گزارش اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش برگزاری جشنواره‌ها به ویژه جشنواره فرهنگی هنری را بسیار  موثر دانست و افزود : از دل این جشنواره‌ها خزانه هنری کشور غنی‌تر می‌شود.
وی افزود : یقین دارم از دل این جشنواره‌ها و تلاش‌های همکارانم در حوزه مهارت‌آموزی با ایجاد فرصت‌های لازم برای کسب مهارت به ویژه در حوزه هنر، خزانه هنری کشور غنی‌تر خواهد شد.
بنا بر این گزارش  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت : امیدوارم در چندسال آینده دانش‌‌آموزان هنرمندمان بتوانند فردای ایران اسلامی را خوب بسازند و با زبان شادی و نشاط ان را آکنده کنند تا شاهد ایرانی باشکوه و باعظمت باشیم.
کمرئی با اشاره به کلام حضرت امام علی ( ع ) تاکید کرد :جوانی موهبت الهی است ؛ اما حیف که زودگذر است و انچه امروز برای رشد علمی و فکری خود  اندوخته‌اید، ذخیره‌ای برای دوران کهولت می‌شود.
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش به شباهت‌های فصل بهار و جوانانی اشاره کرد و گفت: برخی از روانشناسان جوانی را به بهار شباهت دادند ؛ این شباهت برای این است که قدر فرصت‌ها را دریابیم زیرا بهار و نوجوانانی وقت کشت و کار است.
در این مراسم از عنوان جشنواره فرهنگی هنری سال آینده تحت عنوان "جشنواره فرهنگی هنری فردا" رونمایی شد.

به اشتراک بگذارید :