7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۲:۴۶:۰۶
کد مطلب:  906812
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری خبر داد
بازدید سرپرست وزارت آموزش و پرورش از غرفه ی دانش آموزان دوره ی ابتدایی استان

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت : در هشتمین جشنواره کشوری پروژه های علمی دانش آموزان دوره‌‌ی ابتدایی (جابربن حیان) که به میزبانی استان گیلان برگزار شد ، 6 طرح منتخب از استان حضور پیدا کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری ،فرج الله اعرابی اظهار داشت: هشتمین جشنواره کشوری پروژه های علمی دانش آموزان دوره‌‌ی ابتدایی (جابربن حیان) به میزبانی استان گیلان و با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش برگزار شد که 6 طرح منتخب استانی نیز در این جشنواره حضور  داشتند.

 اعرابی افزود: دکتر حسینی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش با حضور در غرفه‌ی دانش آموزان ابتدایی استان از نزدیک با طرح های منتخب علمی- پژوهشی و ایده های دانش آموزان ابتدایی استان آشنا و از دانش آموزان تقدیر کردند.

وی افزود : در آیین اختتامیه این جشنواره تیم دانش آموزی استان ضمن دریافت لوح سپاس، تندیس جشنواره را نیز از  دکتر حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش دریافت کردند.

معاون آموزش ابتدایی استان در پایان خاطر نشان کرد: فهم و درک دانش های پایه و علوم کاربردی، ایجاد خلاقیت و نوآوری، برنامه ریزی و اجرای آگاهانه فعالیت های علمی و پژوهشی برای دستیابی به آینده مطلوب و برقراری ارتباط سازنده با طبیعت از جمله اهدافی است که معاونت آموزش ابتدایی از اجرای این جشنواره تعقیب می کند.

به اشتراک بگذارید :