7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۲:۵۳:۱۶
کد مطلب:  906818
معاون هماهنگی و رییس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش مازندران:
ارزیابی عملکرد به سنجش ویژگی‌های کارکنان کمک می‌کند

معاون هماهنگی و رئیس اداره ارزیابی آموزش و پرورش مازندران در گردهمایی روسا و مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان که در نوشهر برگزار شد گفت: ارزیابی عملکرد به سنجش ویژگی‌های کارکنان کمک می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ « سید حسین نصیری» افزود: ارزیابی عملکرد در اندیشه ایجاد شرایط برای کسب اطمینان از دست‌یابی سازمان به موفقیت است.

او با بیان اینکه ارزیابی، فرآیند کمی‌سازی اثربخش و کارایی فعالیت‌های گذشته است، اضافه کرد: ارزیابی عملکرد کمک می‌کند تا ویژگی‌های کارکنان را بسنجیم و حدود توانایی آن‌ها را تخمین بزنیم. با ارزیابی عملکرد می‌توان در خصوص ارتقای شغلی کارکنان، نیاز به آموزش و بهبود توانایی‌شان تصمیم‌گیری کرد.

معاون هماهنگی آموزش و پرورش مازندران در ادامه به بحث ارزشیابی مدیران پرداخت و خاطرنشان کرد: در بحث ارزشیابی مدیران و روسا، مدارک برخی از این عزیزان کامل نیست که باید هرچه سریعتر نسبت به تکمیل مدارک اقدام کنند.

نصیری در پایان یادآور شد: طبق سنجش هرساله برخی از شاخص‌ها در بین دستگاه‌های مختلف استان، آموزش و پرورش مازندران در امسال توانست در بعضی از شاخص‌های عمومی و تخصصی ارزیابی و عملکرد رتبه برتر را کسب کند.

به اشتراک بگذارید :