7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۳:۰۳:۳۶
کد مطلب:  906819
معاون سواد آموزی استان چهارمحال و بختیاری ؛
طرح نماز کلید بهشت با همکاری ستاد اقامه نماز برای سومین سال پیاپی در استان اجرا می گردد.

معاون سواد آموزی استان چهارمحال و بختیاری گفت :طرح نماز کلید بهشت با همکاری ستاد اقامه نماز برای سومین سال پیاپی در استان اجرا می گردد.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری مرتضی ارشادی اظهار داشت : طی نشست مشترکی که با رییس  ستاد اقامه نماز برگزار شد مقرر گردید طرح نماز کلید بهشت برای سومین سال متوالی با همکاری ستاد  اقامه نماز  در استان برگزار گردد .

ارشادی افزود : این طرح برای اولین بار در سال 1396 در شهرستان اردل اجراشد . در سال 1397 با تحت پوشش قرار دادن  50 درصد از آموزش دهندگان و سواد آموزان در دوشهرستان اردل و لردگان اجرا گردید. و در سال جاری در کل استان  برای تمام سواد آموزان اجرا می گردد .

 ارشادی هدف این طرح را تعمیق فرهنگ نماز  ، آموزش  صحیح خوانی نماز وفراگیری احکام به صورت عملی ویژه سوادآموزان دانست وی همچنین از برگزاری دوره آموزشی با همکاری ستاد اقامه نماز  برای آموزش دهندگان در پایان شهریور خبر داد.

 در ادامه این جلسه حجت الاسلام و المسلین حاج آفای کریمی ضمن ابراز رضایت از همکاری مشترکی که حوزه سواد آموزی استان با ستاد اقامه نماز داشته اظهار داشت که ستاد اقامه نماز استان آمادگی تامین مدرس برای آموزش آموزش دهندگان را دارد.

به اشتراک بگذارید :