7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۰۶:۱۳:۵۸
کد مطلب:  907016
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران:
پزشکان به پشتوانه ی توانایی و دانایی برای تأمین سلامت انسان ها می کوشند

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت فرارسیدن روز پزشک در پیام تبریک گفت: پزشکان در جایگاه افرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به پشتوانه ی توانایی و دانایی برای تأمین سلامت انسان ها می کوشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن پیام «عسکری نیکزاد» به شرح زیر است:

روز پزشک، فرصتی است که دگر بار از سپید جامگانی که با مجاهدت و ایثارشان جانی تازه به جامعه می بخشند؛ تجلیل شود. جامعه ی پزشکی ایران بر خود می بالد که افرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به پشتوانه ی توانایی و دانایی برای تأمین سلامت انسان ها می کوشند.

بی‌شک روز پزشک به معنای حقیقی کلمه روز بزرگداشت علم و معرفت و روز تکریم فرزندان فرهیخته و مستعد ملتی است که اراده کرده تا با اقتدا به پیشکسوتان نامدار خود، گذشته افتخارآفرین علمی‌ِشان را احیا و جایگاه شایسته خویش را در این عرصه گسترده به اثبات برسانند.

اول شهریور ماه، زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا که به روز پزشک نامگذاری شده است را به جامعه پزشکی و پزشکان گرانقدری که با عشق و ایمان در درمانگاه های فرهنگیان مرکز استان و شهرستان های مختلف به معلمان ارجمند خدمات شایسته ارائه می دهند؛ صمیمانه تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای همه این عزیزان، سلامتی و بهروزی آرزومندم. 

به اشتراک بگذارید :