7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۰۷:۱۵:۰۱
کد مطلب:  907028
دانش‌آموزان شرکت کننده در طرح شهید بهنام محمدی بسیج دانش‌آموزی:
اردوی چهار روزه طرح شهید بهنام محمدی در سی‌سخت آغاز شد

اردوی چهار روزه طرح شهید بهنام محمدی با شرکت دانش‌آموزان دختر از شهرستان‌های کهگیلویه و دنا در سی‌سخت آغاز شد.

دانش‌آموزان شرکت کننده در طرح شهید بهنام محمدی بسیج دانش‌آموزی به مدت چهار روز به اجرای فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی می‌پردازند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمن بعد از عبور از مرزهای جغرافیایی و طعم سنگین شکست به فکر عملیات فکری،فرهنگی برای دانش آموزان،نوجوانان و جوانان کشور است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان به نقل از خبرگزاری فارس،سردار خرمدل گفت: دانش آموزان با الگو‌گیری از امثال شهید بهنام محمدی می‌توانند جلوی نفوذ فکری دشمن را بگیرند.

وی با اشاره به اهداف طرح گفت: بسیج دانش آموزی استان در اردیبهشت ماه سال 97 طرح اعتلای بسیج دانش آموزی را تحت عنوان طرح شهید بهنام محمدی با هدف پیوند عمیق بین خانه،مدرسه و مسجد اجرایی کرده است.

این مسؤول افزود:در استان 53 مدرسه به عنوان مدرسه هدف انتخاب شده است و برای این مدارس برنامه‌ها و فعالیت‌های گوناگون علمی و فرهنگی برای دانش آموزان در طول سال تحصیلی و تابستان در مساجد و مدارس انجام گرفته است.

سردار خرمدل گفت: سازمان بسیج دانش آموزی برای نزدیک به یکهزار و 500 دانش آموز اردوی‌های مختلفی را برنامه‌ریزی کرده است و در روزها گذشته 700 دانش‌آموز دختر طی سه مرحله در اردوی‌های طرح شرکت کردند.

به اشتراک بگذارید :