29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  907031
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی:
نمایشگاه نوآوری و فناوری آموزشی از 27 لغایت30 آبان ماه برگزار می شود .

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت : نمایشگاه نوآوری و فناوری آموزشی از 27 لغایت30 آبان ماه در دانشگاه شهید رجایی تهران برگزار می شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی ، قنبر علی خوش آینه در توضیح این خبر افزود : هدف از برگزاری این نمایشگاه ضمن جلب مشارکت گسترده تولید کنندگان ، ارائه کننگان خدمات به بخش های مختلف آموزش وپرورش ، شرایطی فراهم گردد تا دستاورد های علمی ، آموزشی و تربیتی و توانمندی های  نوین تمامی استان ها به نمایش در آید.

خوش آینه ادامه داد : تمامی افرادی و موسسات می توانند طرح ها وبرنامه های نوین آموزشی و تربیتی خود را با مراجعه به وبسایت  نمایشگاه به آدرس اینترنتی einotex.sru.ac.ir ثبت نمایند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش در پایان گفت :  نرم افزار پروسا (مدرسه هوشمند حرفه ای ) یکی از نوین ترین نرم افزار هایی است که اداره فناوری اداره کل با همکاری شرکت نرم افزاری پروفا طراحی و در بعضی از مدارس به صورت پایلوت اجرا نمودند که در این نرم افزار ارتباط تنگاتنگی بین والدین ، دانش آموز و معلم  برقرار می شود .

به اشتراک بگذارید :