3 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۰۷:۵۴:۱۰
کد مطلب:  907050
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی:
خواسته های آموزش دهندگان سوادآموزی را از طریق وزارت آموزش وپرورش پیگیری خواهم کرد

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی گفت:خواسته های برخی آموزش دهندگان سوادآموزی دارای سابقه که خواهان قرار گرفتن در ردیف مشمولین استخدام هستند از طریق وزارت آموزش وپرورش وسازمان نهضت سوادآموزی پیگیری خواهم کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد؛غلامحمد زارعی در نشستی که به دعوت وبا حضور جمعی از آموزش دهندگان سوادآموزی با سابقه فعالیت قبل از سال92در یاسوج برگزار شد افزود: پس از جمعبندی این خواسته ها از سوی معاونت سوادآموزی آموزش وپرورش استان مشکلات سر راه آنها جهت قرار گرفتن در ردیف مشمولین با مسئولان وزارت آموزش وپرورش ونهضت سوادآموزی در میان گذاشته می شود.

وی گفت: مهمترین خواسته های آموزش دهندگان با سابقه فعالیت قبل از سال1392فعال شدن آنها وبرگزاری آزمون جهاد دانشگاهی برای ادامه فعالیت است.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی گفت:اقدامات وپیگیری های بسیار خوبی از سوی معاونت سوادآموزی آموزش وپرورش استان انجام گرفته که شایسته تقدیر است.

در این نشست معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان هم گفت: اسامی مشمولین طرح با سابقه فعالیت از سال79تا92با تأئید نمایندگان وزارت آموزش وپرورش وسازمان نهضت سوادآموزی رسیده است.

سیدحمدالله خواهش نیک گفت: برخی پرونده های مشمولان که در زمان مقرر تشکیل شده بود به همراه پرونده کسانی که سابقه فعالیت یک دوره با 2سوادآموز به بالا دارند در شهرستانها ومناطق تشکیل شده وپس از ارسال آئین نامه اجرایی در کارگروه شهرستانی وبررسی وسپس به استان ارسال می شوند.

وی گفت: پیگیری لازم برای تشکیل کارگروه برای صاحبان پرونده های مشمول دارای 2دوره با2نفر به بالا در حال انجام است ومتعاقباً اطلاع رسانی می شود.

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان گفت: با توجه به تأکید وقول نماینده مجلس شورای اسلامی مبنی بر پیگیری مسائل آموزش دهندگان اطلاعات لازم در این زمینه در اختیار ایشان قرار می گیرد.

وی گفت: برگزاری جلسه با آموزش دهندگان برای پیگیری مسائل ومشکلات آنها از اقدامات خوب وارزشمند نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی است که امیدواریم به نتایج مطلوب وحل مشکلات آنها منجر شود.

در این نشست 4نفر به نمایندگی از آموزش دهندگان سوادآموزی مسائل ومشکلات استخدام مربوط به آموزش دهندگان را بیان کردند.

به اشتراک بگذارید :