6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۰۸:۲۶:۰۴
کد مطلب:  907086
مدیرکل آموزش و پرورش استان :
هدف مشترک آموزش و پرورش و بسیج تربیت نسلی متدین و انقلابی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: هدف مشترک آموزش و پرورش و بسیج تربیت نسلی متدین و انقلابی است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان آذربایجان غربی صبح امروز در محل اردوگاه معلم ارومیه برگزار شد.

ابراهیم محمدی، مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه اظهار داشت: اردوگاه معلم ارومیه با مساحتی در حدود ده هکتار بعنوان یک بستر فرهنگی و تربیتی فعالیت می کند.

وی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش استان همواره آماده همکاری با سپاه و بسیج در حوزه برنامه‌های فرهنگی می باشد.

این مقام مسئول افزود: گستره مسائل تربیتی بسیار وسیع است و آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند در این حوزه بطور کامل موفق شود.

وی با بیان اینکه هدف مشترک آموزش و پرورش و بسیج تربیت نسلی متدین و انقلابی است؛ گفت: سیاست آموزش و پرورش تجمیع و ارتقاء کیفیت برنامه های تربیتی در سطح مدارس استان می باشد.

سردار حبیب شهسواری، فرمانده سپاه شهدای استان نیز اظهار داشت: جایگاه استان آذربایجان غربی در هشت سال دفاع مقدس بسیار ویژه است و باید رشادتهای مردان و زنان این سرزمین بیش از پیش به نسل جوان انتقال یابد.

قدرت قاسمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان نیز گفت: آماده همکاری با سپاه و بسیج در حوزه برگزاری دوره های آموزش فرهنگیان عزیز هستیم.

وی با بیان اینکه آموزش اولیا دانش آموزان نیز در پازل تربیتی آموزش و پرورش قرار دارد؛ ادامه داد: از برگزاری اردوهای فرهنگی و تربیتی دانش آموزان استقبال می کنیم.

برگزاری طرح شهید بهنام محمدی در مدارس استان، برنامه ریزی یرای اردوهای راهیان نور با سهیمه بیش از ۳۱هزار نفری استان آذربایجان غربی و برگزاری طرح های بسیج سازندگی و دوره های فرهنگی تربیتی از موضوعات این جلسه بود.

به اشتراک بگذارید :