7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۰۸:۳۶:۲۹
کد مطلب:  907096
مسوول بسیج دانش آموزی استان خبر داد
شرکت بیش از 200 دانش آموز استان همدان در دوره آموزشی یاوران ولایت

مسوول بسیج دانش آموزی استان همدان از شرکت بیش از 200 دانش آموز در دوره آموزشی فرهنگی، تربیتی یاوران ولایت خبر داد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد تقی امیدی ساکت در آیین افتتاح دوره آموزشی فرهنگی، تربیتی یاوران ولایت اظهار کرد: این دوره  با هدف جانشین پروری و کادرسازی برای آینده نظام و تربیت دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی برگزار می شود.

   امیدی ساکت با بیان این که محتوای دوره آموزشی یاوران ولایت معرفتی، بصیرتی و فعالیت های گروهی و تشکیلاتی است، افزود: اهتمام فعالیت های گروهی و تشکیلاتی در کنار امور درسی از موضوعات مورد توجه در این دوره است.

   وی با اشاره به شرکت بیش از 200 دانش آموز در این دوره آموزشی، گفت: 100 دختر و 100 پسر بعد از فراگیری این دوره به عنوان فرماندهان واحد های مقاومت بسیج دانش آموزی استان (متوسطه دوم) انجام وظیفه خواهند کرد.

   مسوول بسیج دانش آموزی استان  خاطرنشان کرد: ایجاد حرکت و پویایی و نشاط در سطح مدارس و واحد های مقاومت، نهادینه کردن شاخص های تربیتی در دانش آموزان و ایجاد زمینه پذیرش مسوولیت پذیری در آینده برای دانش آموزان از نتایج دوره های آموزشی یاوران ولایت به شمار می رود.

   گفتنی است دوره آموزشی یاوران ولایت در بخش برادران از 31 مرداد تا 4 شهریور ماه و خواهران از 9 تا 13 شهریور ماه برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :