6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۰۸:۵۹:۱۹
کد مطلب:  907122
شرایط و فرآیند انتقال اضطراری درون استانی فرهنگیان کردستانی اعلام شد

اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان، شرایط  و فرآیند انتقال اضطراری درون استانی فرهنگیان را در شهریور ماه 98 اعلام کرد .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان ایوب قادریان رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر گفت: به منظور ساماندهی و استفاده بهینه از نیروی های انسانی موجود، رفع مازاد و جبران کمبود در برخی از مناطق آموزشی ، به استناد تصمیمات اتخاذ شده در کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان، شرایط و ضوابط نقل و انتقال درون استانی فرهنگیان تعیین و به واحد های اداری و آموزشی استان ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه نوع انتقال فرهنگیان متقاضی در این مرحله صرفا به صورت موقت یکساله بوده و رعایت شرایط مندرج در شیوه نامه شماره 2540/ 106977/ 5800 مورخ 2/ 12/ 97 لازم است، گفت: شهرستانها و مناطق پس از اطلاع رسانی موضوع انتقالات اضطراری به فرهنگیان متقاضی، درخواست انتقال اضطراری افراد در زمینه های ذیل را حداکثر تا تاریخ 5/ 6/ 98 اخذ و پس از بررسی توسط کمیته مدیریت ثبت و در صورت داشتن شرایط لازم جهت تعذیه در سامانه hrm و تایید امتیازات افراد در اختیار واحد امور اداری و تشکیلات شهرستان قرار دهند .

مشمولین انتقال اضطراری :

  •  متقاضیان دارای تاییدیه کمیسیون پزشکی به علت بیماری خود، همسر یا فرزند که با نظر کمیسیون پزشکی لازم به انتقال به منطقه آموزشی دیگر جهت ادامه مداوا هستند.
  • افرادی که به دلیل پذیرش یا ادامه تحصیل خود یا همسر در دوره کارشناسی ارشد و بالاتر دانشگاه های دولتی در رشته های مجاز بر اساس شرایط احراز رشته های شغلی پیوست بخشنامه 11/ 710 مورخ 17/ 6/ 94 متقاضی انتقال به محل تحصیل جدید می باشند .
  • تقاضای انتقال افرادی که به دلیل مشکلات حاد متقاضی انتقال موقت اضطراری بوده و مراتب به تایید کمیته توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برسد .

رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان با تاکید بر اینکه قبول درخواست متقاضیان انتقال اضطراری صرفا تا تاریخ 5/ 6/ 98 مجاز می باشد، از متقاضیان انتقال خواست برای کسب اطلاع بیشتر و ارائه درخواست خود به آموزش و پرورش شهرستان / منطقه خدمتی خود مراجعه و درخواست خود را پیگیری کنند .

  وی افزود: افرادی که در مرحله اول انتقالات منتقل شده و انصراف داده اند در این مرحله مجاز به ارائه درخواست انتقال نخواهند بود .

به گفته وی انجام هر گونه انتقال و جابجایی در این مرحله منوط به عدم نیاز مبدا خدمتی و نیاز در مقصد مورد  درخواست و داشتن بالاترین امتیاز در بین متقاضیان مشابه خواهد بود .

 قادریان در پایان گفت: فرآیند نقل و انتقالات سال جاری داخل استان با اجرای این دستورالعمل به پایان خواهد رسید و بعد از اعلام نتایج این مرحله، هیچ گونه درخواست انتقالی در اداره کل و یا مناطق تابعه قابل پذیرش و بررسی نخواهد بود .  

  

به اشتراک بگذارید :