7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۰۹:۴۷:۰۹
کد مطلب:  907179
فولادوند در پانزدهمین دوره آموزشی تأمین مدرسان استانی برنامه ملی شهاب:
طرح 6 ساله «شهاب» موفق بوده است

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: 6 سال از عمر برنامه ملی شهاب می‌گذرد و می‌توانیم بگوییم طرح موفقی بوده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران، پانزدهمین دوره آموزشی تأمین مدرسان استانی برنامه ملی شهاب صبح امروز با حضور سالاری رئیس بنیاد نخبگان، مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان ،مددی مشاور وزیر آموزش و پرورش در اجرای سند تحول بنیادینو فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در محل پردیس تربیت معلم نسیبه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران بیان داشت: استحضار دارید 6 سال از عمر برنامه ملی شهاب می‌گذرد و می‌توانیم بگوییم طرح موفقی بوده است و امیدواریم ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های جوامع بشری است مخصوصاً در دنیایی که تکنولوژی در حال پیشرفت است، اظهار داشت: خوشبختانه کشور اسلامی ما از این منبع لایزال الهی برخوردار است و در کنار تمام نعماتی که خداوند داده است، نیروی انسانی پاک، متفکر، کوشا و تلاشگر دارد و به نوعی بخشی از نیروی انسانی و سرمایه‌های جهانی را جوانان ایرانی تشکیل می‌دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: در راستای شکوفایی استعدادهای این سرمایه مهم وظایفی داریم و هرکسی در هر جایگاهی که هست باید در این راستا تلاش کند تا این سرمایه ها به شکوفایی برسد. بی‌شک این ایام خواهد گذشت و ما بعداً به کارنامه خود نگاه می‌کنیم که چه نیروهایی را پرورش داده‌ایم.

 

به اشتراک بگذارید :