3 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۰:۱۰:۳۴
کد مطلب:  907207
برگزاری نشست امر به معروف و نهی از منکر در آموزش و پرورش:
اولین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار شد

اولین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و مسؤول دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و با شرکت سایر اعضای شورای یاد شده برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان طی سخنانی با تشکر از حضور میهمانان و با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر گفت: فرهنگ سازی صحیح برای اجرای مطلوب فریضه‌های امر به معروف و نهی از منکر به عنوان دو واجب الهی و ضرورت بسط و گسترش آن‌ها در سطح جامعه و خصوصا در محیط‌های اداری باید به صورت جدی و پایه‌ای اجرا گردد.

یزدان پناه با ذکر احادیثی از معصومین علیهم السلام تاکید کرد: باید خدماتی که به ارباب رجوع ارایه می‌دهیم همراه با اخلاق نیکو و روی گشاده باشد، زیرا حسن خلق و تکریم مراجعان، تاثیر شگرفی در اقناعی ارباب رجوع به عنوان یک شهروند دارد.

وی تصریح کرد: اینکه الان با آرامش و امنیت می توانیم نسبت به اجرایی شدن این وجوب الهی اقدام کنیم، مرهون مجاهدت شهدای گرانقدر نظام اسلامی است که مقدمات این حرکت ارزشمند را برای همه ما فراهم آورده‌اند.

در ادامه سرهنگ بیژن خدادادیان، مسؤول دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر طی سخنانی با تقدیر از تلاش‌های آموزش و پرورش برای اجرای مطلوب امر به معروف و نهی از منکر گفت: برای اجرای مطلوب و اثرگذار فریضه‌های امر به معروف و نهی از منکر، قبل از هر کاری باید مقدمات لازم صورت گیرد، تا زمینه‌ی آگاهانه آحاد مردم به ویژه کارکنان اداری برای اجرایی نمودن این دو فریضه فراهم گردد.

گفتنی است در این نشست احکام رؤسای نواحی شهر کرمانشاه به آن‌ها تحویل شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :