5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۳:۲۵:۳۰
کد مطلب:  907466
همایش فارغ التحصیلان دهه60 دبیرستان کیخسروی در یزد برگزار شد

همایش فارغ التحصیلان دهه 60 با حضور 300 نفراز دانش آموختگان این دبیرستان در روز پنجشنبه 31 مرداد ماه در دبیرستان کیخسروی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خیرین مدرسه ساز به ویژه ارباب کیخسرو بنیان گذار مدرسه کیخسروی گفت: توسعه، مهمترین هدف تمامی ملت‌ها و کشورها و جوامع است و برای رسیدن به توسعه باید برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشیم.

" عباسعلی دانافر" افزود : صاحب نظران توسعه و توسعه یافتگی در یک نکته اتفاق نظر دارند که رکن اصلی توسعه در هر جامعه ای آموزش و پرورش است .
وی تصریح کرد : هر جامعه و کشوری که روی آموزش و پرورش سرمایه گذاری کند روی توسعه را می‌بیند، وضعیت کنونی جامعه ما نمایانگر نگاه و سرمایه گذاری ما در سال های گذشته بر روی آموزش و پرورش است و قطعاً چشم انداز ۲۰ ساله آینده ما نگاه فعلی ما را به آموزش و پرورش نشان می دهد.
دانافر با اشاره به اینکه برای رسیدن به توسعه باید نگاه و سرمایه گذاری های بلند مدت روی آموزش و پرورش داشته باشیم گفت : سرمایه گذاری بر روی آموزش و پرورش متفاوت از دیگر سرمایه گذاری هاست ویژگی خاص آن دیر بازده بودن آن است .

به اشتراک بگذارید :