7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۵:۰۳:۴۶
کد مطلب:  907605
مقارن با آغاز هفته دولت انجام پذیرفت؛
دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان با پیشکسوتان فرهنگی و خانواده های معلمین متوفی

ظهر امروز و مقارن با آغاز هفته دولت مدیر کل آموزش و پرورش استان با حضور در منازل پیشکسوتان فرهنگی و خانواده معلمین متوفی با ایشان دیدار کرد.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی، پاشایی در این دیدارها گفت: نظم، اراده، ایمان و توکل داشتن بر خدا جزو ویژگی های برجسته همکاران ما در سنگر تعلیم و تربیت است.

پاشایی با بیان اینکه تمام مسئولیت ها روزی به پایان خواهد رسید، افزود: کسانی در دنیا و آخرت به سعادت می رسند که کارشان در راه خدا و کسب رضای الهی باشد.

این مقام مسئول افزود: تکریم شان و منزلت تمام فرهنگیان علی الخصوص فرهنگیان متوفی، گذشته از وظیفه انسانی یکی از رویکردهای اصلی ما در حوزه آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به اینکه تجلیل از فرهنگیان یک وظیفه همگانی است افزود: معلمان گنجینه‌هایی سرشار از علم وتخصص هستند که باید از تجربه آنها استفاده کرد.

پاشایی با بیان اینکه رکن اصلی تعلیم و تربیت معلمان هستند، افزود: برای رفاه معلمان و تقویت وضعیت معیشتی آنان، آموزش و پرورش استان اقداماتی همچون اعطای تسهیلات بانکی کم بهره، توسعه مراکز رفاهی و درمانی، توسعه انواع بیمه‌ها و غیره را در دستور کار خود قرار داده است.  

مدیر کل آموزش و پرورش استان در ادامه ضمن دیدار با پیشکسوتان فرهنگی یادآور شد: تجلیل از فرهنگیان بازنشسته تکریم وتجلیل از جهادگرانی است که عمر خود را گذاشتند تا ایران اسلامی پراقتدار تر از گذشته راه خود را ادامه دهد.

وی اهمچنین اظهار کرد: ما به دنبال استفاده از مشاوره و تجارب  پیشکسوتان آموزش و پرورش در قالب اتاق فکر هستیم و بررسی مشکلات بازنشستگان و ارائه راه حل برای آنها، از دغدغه های اصلی ما می باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: سلامت اجتماعی و صلابت هر جامعه‌ای مرهون وجود خانواده‌های سالم است که نظام تعلیم و تربیت ما در این زمینه با تمام توان وارد شده و بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی با تلاش معلمان و مربیان کاهش یافته است.

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :