22 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۶:۰۳:۳۶
کد مطلب:  907619
کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران اعلام کرد:
پس از دانش آموزان پسر، دختران هنرمند و ادیب شهر تهران نیز افتخارآفرینی کردند

افتخار آفرینی بیست و هشت نفر از دانش آموزان دختر اعزامی به سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری و ادبی سراسر کشور

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران بیست و هشت نفر از دانش آموزان دختر اعزامی به سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری و ادبی سراسر کشور رتبه های اول تا سوم را کسب نمودند.

معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران با اعلام این خبر گفت: در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری و ادبی دانش آموزان دختر برگزیده سراسر کشور که از 28تا 31مردادماه در اردوگاه ملی شهید باهنر تهران برگزار گردید دانش آموزان دخترافتخارآفرینی کردند و توانستند بیست و هشت رتبه اول تا سوم را از آن خود کنند.

کریمی افزود:دانش آموزان در رشته های نمایش عروسکی (انفرادی)، مشبک کاری، نقاشی خط، نگارگری ایرانی، آبرنگ، تصویرسازی، مجسمه سازی، تکنوازی ویلنسل و تکنوازی قانون رتبه های اول کشوررا از آن خود کردند

معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران اظهار داشت: رتبه های دوم کشور در رشته های طراحی جلد، عکاسی ، تذهیب ، طراحی با مداد، کاشی کاری ، معرق کاری، تکنوازی ویلن کلاسیک، نمایش صحنه ای (انفرادی) و فیلم کوتاه داستانی نیز به برگزیدگان تهرانی اختصاص یافت.دانش آموزان هنرمندان و ادیب پایتخت همچنین رتبه سوم رشته های شعر، فیلم کوتاه پویانمایی، نقالی، تکنوازی سنتور، وبلاگ ، خط نسخ، نگارگری و عکاسی را نیز کسب کردند.

عبدالرسول کریمی ضمن تبریک به خانواده های دانش آموزان عزیز، همکاران ارجمند مدارس و مناطق اظهارداشت که در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری در مجموع دانش آموزان شهر تهران موفق به دریافت 64 رتبه گردیدند که نسبت به سالهای قبل رشد قابل قبولی داشته است. ایشان در پایان از تمام دانش آموزان هنرمند، جهت شرکت در مسابقات سال تحصیلی اینده دعوت به عمل آورده و اظهار امیدواری کردند که این مسابقات محل رشد و استعداد دانش آموزان هنرمند گردد.

به اشتراک بگذارید :