6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۰۷:۲۳:۲۸
کد مطلب:  907708
در چهارمین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل عنوان شد:
پوشش 121 هزار دانش اموز استان اردبیل در برنامه پیشگیری رشد مدار

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل گفت: 121 هزار دانش آموز در استان اردبیل تحت پوشش برنامه پیشگیری های رشد مدار از آسیب های اجتماعی قرار دارند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، سید غلامحسن خلیلی موسوی در چهارمین نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که به میزبانی آموزش و پرورش برگزار شد با اعلام پوشش 50 درصدی دانش آموزان در برنامه های پیشگیری رشد مدار افزود: در راستای استفاده از  ظرفیت گروه های مرجع 12 هزار نفر از فرهنگیان و 32 هزار نفر از والدین دانش آموزان نیز در طرح های توانمند سازی و مهارت آموزی این معاونت شرکت نموده اند.

خلیلی موسوی با اشاره به لزوم اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر برگزاری 430 نمایشگاه سیار پیشگیری، فراخوان هشتمین جشنواره نوجوان سالم با شرکت بالغ بر 12 هزار نفر و اجرای ده ها مورد برنامه ورزشی، فرهنگی و همایش های استانی و منطقه ای را از جمله فعالیت های آموزشی و پرورشی در این راستا دانست.

وی نگاه ویژه و تمرکز برنامه ها در مناطق مرزی استان را مهم بیان و از هدف گذاری اجرای ویژه برنامه پیشگیری با پوشش 30 هزار نفر در شهرستان مرزی گرمی در طول سال 98 خبر داد.

مدیرکل بهزیستی استان نیز در این نشست ضمن تشکر از فعالیتهای آموزش و پرورش، اهمیت توانمند سازی در دوران رشد و مدرسه را یادآور و از تلاش های آموزش و پرورش تشکر نمود.

ستاری استفاده از ظرفیت های مشترک بین بخشی را مایه قوت و توسعه برنامه های مراقبتی و محافظتی دانست و از آمادگی اداره کل بهزیستی برای برگزای فعالیت های مشترک با آموزش و پرورش خبر داد.

 

به اشتراک بگذارید :