7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۰۸:۴۸:۵۰
کد مطلب:  907817
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان:
ثبت نام در سامانه سپند برای استفاده از سرویس مدارس الزامی است

جهت استفاده از سرویس ایاب و ذهاب مدارس ثبت نام در سامانه سهند از الزامات است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ،ابراهیمی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان ازثبت نام در سامانه سپند(سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) جهت ساماندهی مطلوب سرویس ایاب و ذهاب مدارس خبرداد.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان گفت: سامانه پایش ناوگان دانش آموزی جهت ایجاد آرامش برای اولیای دانش آموزان، و ساماندهی مطلوب سرویس مدارس طراحی شده است.

ابراهیمی تصریح کرد:ثبت نام در سامانه سپند برای استفاده از سرویس مدارس الزامی است مدیران مدارس و اولیا دانش آموزان جهت استفاده از سرویس ایاب و ذهاب مدارس می بایست دراین سامانه به نشانی: irtusepand.ir  ثبت نام نمایند.

وی با بیان این نکته که بکارگیری سرویس هایی که در این سامانه ثبت نام نکرده و مورد تایید سازمان حمل و نقل نباشند ممنوع  است،افزود:این سامانه اکنون فعال بوده و اولیا دانش آموزان ،مدارس ،رانندگان و بخش خصوصی که متقاضی استفاده از سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی هستند باید مشخصات خود را در آن ثبت کنند.

 گفتنی است:راهنمای ثبت نام درصفحه اصلی بارگزاری گردیده است وعدم ثبت نام اولیای دانش آموزان دراین سامانه به منزله انصراف تلقی می گردد.

 

به اشتراک بگذارید :