29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  907842
پروژه مهر / با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار شد
افتتاح مدرسه‌ی دوکلاسه ی( ایران من) در روستای زاوله بخش گهواره

مدرسه‌ی خیرساز دوکلاسه‌ی ( ایران من) با مشارکت موسسه مهرگیتی در روستای زاوله بخش گهواره با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، خیرین مدرسه‌ساز موسسه مهرگیتی، اعضای اتاق بازرگانی و مدیر آموزش و پرورش منطقه و سایر مسؤولین سطح بخش، مدرسه‌ی دو کلاسه‌ی ایران من در روستای زاوله بخش گهواره به بهره‌برداری رسید.

مجید یزدان‌پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم ضمن تشکر از دست‌اندرکاران ساخت این مدرسه به‌خصوص موسسه خیریه مدرسه‌ساز مهرگیتی گفت: تلاش در مسیر رفع تنگناهای آموزشی در جامعه اسلامی در واقع کمک به آینده جامعه وکشور و پاسداشت دستاوردهای شهدای گلگون کفن نظام مقدس اسلامی می‌باشد.

 یزدان‌پناه افزود: نقش خیرین در کمک به افزایش دانش و توسعه فرهنگی ایران اسلامی بی بدیل است. خیرین ستون‌های استوار آموزش و پرورش هستند  که اقدامات و کمک های آن‌ها تا سال‌های متمادی در آموزش و پرورش و رشد و ارتقای فرزندانمان اثرگذار خواهد بود .

اردلان احمدی‌نیا مدیر آموزش و پرورش منطقه گهواره در آغاز این مراسم ضمن خیر مقدم به مدعوین عنوان کرد: این مدرسه در جریان زلزله آبان ماه 96 غرب کشور دچار تخریب صددرصد شد و با مشارکت و همدلی موسسه خیریه مدرسه‌ساز مهرگیتی کلنگ ساخت این مدرسه به زمین خورد و کمتر از یک‌سال  به مرحله‌ی بهره‌برداری رسید.

وی تصریح کرد: بازسازی مدارس تخریب شده ناشی از زلزله در بخش گهواره  با جدیت در حال انجام است و تا آغاز مهر و شروع سال تحصیلی جدید، 4 مدرسه‌ی دیگر به مرحله‌ی بهره‌برداری می‌رسند تا دانش‌آموزان بتوانند در محیطی با نشاط سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

گفتنی است، تجهیز این فضای آموزشی نیز توسط اداره کل نوسازی و تجهیزمدارس استان انجام گرفته است.

به اشتراک بگذارید :