3 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۰۹:۵۲:۴۶
کد مطلب:  907901
در اختتامیه مرحله کشوری؛
نفرات برتر پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر معرفی شدند

در اختتامیه مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی در سنندج، نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان، در آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی با حضور معاون آموزش متوسطه وزارت و هیات همراه، مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان، برترین های جشنواره معرفی و با اهدای لوح سپاس از آنان تجلیل شد.

در بخش عملی و حضوری جشنواره الگوهای برتر، تدریس احمد احمدی از کردستان، عاطفه مدبرنژاد از کهگیلویه و بویر احمد، شهره سلطانی از مازندران، مریم یابنده جهرمی از فارس، نازنین ولی زاده از خوزستان ، سعیده حسین زایی از سیستان و بلوچستان، برهان بیگدلی نشاط از شهرستان های استان تهران و عصمت ذاکری از اصفهان با کسب بیشترین امتیاز حائز رتبه اول کشوری شدند.

همچنین سحر آقاجانی تالش از گیلان، مریم ساقی از خراسان جنوبی، دانیال اعلمی از البرز و ایوب حمزه ایی از آذربایجان غربی نیز بطور مشترک مقام دوم  را به خود اختصاص دادند.

فروغ طاهری لسکوکلایه از قزوین، فریبا شمسی از مرکزی، طاهره علیدوست از گلستان، لیلا کریمی اصل از قم، پروین نیک زر از یزد، یعقوب درستکار احمدی از خراسان رضوی، محمود کرمی از زنجان، علیدوست علیزاده لر از لرستان، طوبی نجفی از هرمزگان و لادن خدا رحمی از همدان مقام سوم را کسب کردند.

شایان ذکر است تدریس مرتضی رنجبر از شهر تهران، سید علی شاهچراغ از سمنان، معصومه رضایی جونقانی از چهار‌محال و بختیاری، صدیقه اکبرزاده از آذربایجان شرقی، نادر بازیار از ایلام، خاتون فرشچی از بوشهر، بابک مرادی از خراسان شمالی، فرزاد یوسفی از کرمانشاه، سیده رعنا موسوی از اردبیل و طیبه یزدان پناه از کرمان نیز به عنوان "شایسته تقدیر" انتخاب شد.

همچنین در این مراسم با حضور مسئولین از رتبه های اول تا سوم کشوری تجارب برتر تدریس، تجارب برتر مدیران مدارس، مقالات برتر دبیران و برترین های بخش غیرحضوری الگوهای تدریس برتر نیز با اهدای جوایز و لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی به میزبانی استان کردستان از 25 تا 28 مرداماه 1398 در اردوگاه شهید سلیمان خاطر و باشگاه فرهنگیان سنندج برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :