3 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۱:۱۰:۴۷
کد مطلب:  908020
از روزهای 3 تا 5 شهریور 98؛
جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های کشور به میزبانی آذربایجان شرقی برگزار می شود

مرحله پایانی بیستمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های فنی و حرفه ای سراسر کشور از امروز سوم شهریور ماه به مدت 3 روز در تبریز برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی با اعلام این خبر افزود: در این جشنواره 226 هنرجو با ارسال 173 اثر هنری به صورت انفرادی و گروهی در 12 رشته و 44 زمینه رقابت خواهند کرد که از 25 استان کشور به این مرحله راه یافته اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ادامه داد: برای این جشنواره 5 محل اسکان برای هنرجویان دختر و پسر، داوران و ناظران خانم و آقا و میهمانان وزارتی تدارک دیده شده است.

وی تصریح کرد: گروه های هنرجویی استان ها از دیروز دوم شهریور ماه به استان وارد شده و اسکان یافته اند و از امروز همه شرکت کنندگان در شهر تبریز پذیرش می شوند تا در روز دوشنبه چهارم شهریور ماه در 4 هنرستان بعنوان حوزه های اجرایی آزمون عملی را آغاز کنند.

پاشایی در پایان گفت: بیستمین جشنواره هنرهای تجسمی با تقدیر از نفرات برتر روز سه شنبه 5 شهریور ماه 98 در تبریز پایان خواهد یافت.

گفتنی است، همزمان با مراسم افتتاحیه این جشنواره نمایشگاهی از دستاوردهای هنرهای تجسمی هنرجویان سراسر کشور در تالار معلم تبریز برپا خواهد شد و بازدید برای عموم از ساعت 8 صبح تا 14 ظهر آزاد است.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :