7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۱:۲۲:۱۰
کد مطلب:  908028
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان خبر داد:
کسب 11 رتبه برتر کشوری در جشنواره نوجوان خوارزمی

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: دانش آموزان دوره اول متوسطه استان در مرحله کشوری پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی موفق به کسب 11 رتبه برتر کشوری شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، رشید قربانی با اعلام این خبر گفت: در پنجمین جشنواره نوجوان خوارمی که به میزبانی اصفهان برگزار شد؛ در محور دست سازه(محصولات نرم افزاری)متین سلطانی و کسری صالحی دانش آموزان پایه نهم دبیرستان طالقانی شهرستان قروه و در محور زبان انگلیسیهستی کریم قاسمی پور و آریسا کریمی از دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان سقز رتبه اول کشوری را به دست آوردند.

قربانی ادامه داد: همچنین در محور فعالیت های آزمایشگاهی دیانا غفوری و هانا مجیدی دانش آموزان پایه هفتم دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان شهرستان سقز، در محور پژوهش، اسرا ابراهیمی دانش آموز پایه هشتم و سنا ابراهیمی دانش آموز پایه نهم از دبیرستان آمنه مریوان و در محور ادبیات فارسیسارینا توحیدی دانش آموز پایه نهم دبیرستان شهید چمران سقز رتبه دوم کشوری را به نام خود ثبت کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان ادامه داد: همچنیندر محور بازارچه کسب و کار دانش آموزی نیز سوران خسروی و امید نظری دانش آموزان دبیرستان معرفت شهرستان سقز رتبه سوم کشوری را از آن خود کردند.

وی در پایان این موفقیت ارزشمند را به دانش آموزان و اولیای آنان و همچنین کلیه دست اندرکاران  پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی تبریک گفت و از تلاش و زحمات مدیران و معاونین آموزش شهرستان ها و مناطق، ناظران، داوران ، رابطان،کارشناسان متوسطه اول و دبیرخانه جشنواره شهرستان ها و مناطق تقدیر و تشکر  کرد. 

به اشتراک بگذارید :