6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۲:۱۰:۰۳
کد مطلب:  908099
در اولین روز از هفته دولت
دولت مردان استان سمنان پشت میز مدرسه

افتتاح مدرسه 12 کلاسه باقرالعلوم(ع)، اولین پروژه افتتاحی هفته دولت در استان سمنان بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ در اولین روز از هفته دولت، با حضور استاندار سمنان به اتفاق نماینده پارلمان و برخی از مدیران دستگاه های اجرایی، بهره برداری از مدرسة خیّرساز باقرالعلوم علیه السلام شهرستان سمنان آغاز شد.

علیرضا آشناگر، مقام عالی استانداری سمنان، احمد همتی، نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، محمد دستورانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان به همراه معاونان استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در اولین ساعات از هفته دولت، پس از حضور در گلزار شهدا و حرم حضرت یحیی بن موسی (ع) و تجدید پیمان با آرمان های امام راحل و شهدای والامقام، در آیین افتتاح یک باب آموزشگاه 12 کلاسه شرکت کردند.

استاندار و همراهان از یک کلاس درس بازدید و برخلاف عُرف تشریفات، در پشت میزهای کلاس نشستند و آیین افتتاحیه و تجلیل از خیّر مدرسه ساز در همان مکان انجام شد.

خاطر نشان می سازد مدرسه 12 کلاسة باقرالعلوم (ع) با زیربنای 2060 مترمربع، شامل 2000 مترمربع فضای آموزشی است که احداث آن از سال 89 شروع شده بود.

بانی خیر این پروژه آموزشی و پرورشی، زنده یاد رحمت الله قدس بوده که مبلغ 1 میلیارد و 850 میلیون ریال از سوی خانواده وی پرداخت شده و مبلغ 26 میلیارد ریال نیز از اعتبارات دولتی به آن اختصاص یافته است.

این مجموعه دارای کلاس، آزمایشگاه، سایت کامپیوتر، سالن چندمنظوره، نمازخانه، کتابخانه، فضای خدماتی، اتاق بهداشت و سرایداری است.

آغاز بهره برداری رسمی این آموزشگاه، اولین پروژة هفته دولت در استان سمنان بود که به دست دولت مردان استان افتتاح شد.

 

سرود «افتخار من» کاری از گروه مشکات وابسته به اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان، که در مورد «ایران» در آیین افتتاحیه اجرا شده را بشنوید.

به اشتراک بگذارید :