7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۳:۰۳:۳۲
کد مطلب:  908178
مدیرکل آموزش و پرورش استان
برنامه ریزی و ساماندهی فعالیتهای فرهنگی و ورزشی مدارس نقش بسزایی در پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی  دارد  

حمیدرضا رخشانی در دیدار با دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان گفت : برنامه ریزی و ساماندهی فعالیتهای فرهنگی و ورزشی در مدارس وآگاهی بخشی به خانواده ها نقش بسزایی در پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی در بین نوجوانان و جوانان دارد  

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان ،  رخشانی در این دیدار اظهار کرد : اعتیاد به مواد مخدرعوارض و مشکلات فراوان اجتماعی و اقتصادی از قبیل افزایش جرم‌ ، فقر ، هدررفتن سرمایه‌های مادی ، معنوی و معضلات اخلاقی را نیز به‌دنبال دارد.

وی  برنامه ریزی و تدوین برنامه های فرهنگی ،هنری  و ورزشی متناسب با علایق نوجوان  و جوانان  در جهت پیشگیری و مقابله با شیوع و سوءمصرف مواد مخدر را ضروری بیان کرد.

رخشانی ادامه داد: همه نهادها و دستگاهها از جمله بهزیستی وعلوم پزشکی در این زمینه با آموزش و پرورش همکاری و هم افزایی داشته باشند .

 زندی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هم در این دیدار با قدردانی از همکاری همه جانبه و موثر دستگاه تعلیم وتربیت استان با شورای هماهنگی مبارزه با مخدر ،گفت : اجرای طرحهای مشترک در جهت توانمندسازی و انعقاد تفاهم نامه های مشترک همکاری، نقش بسزایی در جهت کاهش اعتیاد و معضلات اجتماعی دانش آموزان  دارد .

 

 

به اشتراک بگذارید :