7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۳:۲۶:۱۰
کد مطلب:  908194
ارسال210 الگوی تدریس به جشنواره الگوهای برتر تدریس سوادآموزی

معاون سوادآموزی گیلان گفت: از سراسر استان 210 اثر با محوریت دروس دوره های سواد آموزی و انتقال به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از مجموع آثار دریافتی، 31 الگوی تدریس جهت اجرای عملی انتخاب شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، سیروس محمدی در جلسه شورای برنامه ریزی معاونت سوادآموزی، با اشاره به جشنواره الگوهای برتر تدریس، اظهار داشت: اولین جشنواره الگوهای برتر تدریس در حوزه سوادآموزی در حال اجرا است و از سراسر استان 210 اثر با محوریت دروس دورههای سواد آموزی و انتقال به دبیرخانه استان ارسال شده است. 

وی افزود: از این تعداد پس از برگزاری چندین جلسه داوری، 31 اثر جهت اجرای عملی الگوی تدریس انتخاب شد که در هفتههای آینده اجرای عملی خواهند داشت و 10 درصد آثاری که بتوانند حد نصاب نمره را کسب کنند به عنوان الگوهای برتر استانی به سازمان معرفی خواهند شد. 

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گیلان درباره بازدید از حوزههای سوادآموزی شهرستان‌ها و مناطق گفت: بازدیدها باید با هدف قدردانی از زحمات و فعالیتهای همکاران سوادآموزی، آموزش دهندگان و سوادآموزان باشد و در صورت وجود نواقص نیز، راهکارهای لازم جهت رفع آن ارائه میشود.

محمدی افزود: تقویت فرآیندهای آموزشی مورد استفاده در برنامههای سوادآموزی، بهبود و ارتقای دانش شغلی و تخصصی آموزش دهندگان و... از جمله اهداف این جشنواره است.

گفتنی است؛ اولین جشنواره استانی الگوهای برتر تدریس در حوزه سوادآموزی شهریور ماه جاری در رشت برگزار میشود. 

 

به اشتراک بگذارید :