6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۴:۰۲:۵۸
کد مطلب:  908256
مدیر سازمان دانش آموزی استان:
خانواده های فرهنگیان آذربایجان شرقی به عتبات عالیات اعزام می شوند

مدیر سازمان دانش آموزی آذربایجان شرقی از اعزام فرهنگیان استان به همراه خانواده هایشان به سفر معنوی عتبات عالیات با ارایه تسهیلات خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از پانا، صمد علیزاده بیان کرد: با توجه به فعالیت های تعریف شده برای سازمان دانش آموزی بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و همچنین جهت استفاده بهینه از اوقات فراغت در ایام تابستان، سازمان دانش آموزی استان به اعزام کاروان های عتبات عالیات مربیان سازمان دانش آموزی به همراه خانواده اقدام کرده است.

وی ادامه داد: تا امروز 500 نفر از مربیان استان به همراه خانواده به این سفر معنوی مشرف شده اند و اعزام ها در طول سال نیز ادامه خواهد داشت.

مدیر سازمان دانش آموزی استان با بیان این که کاروان ها از طریق مرز زمینی مهران اعزام می شوند ، گفت: مدت این سفر 8 روز است که مدت اقامت در نجف اشرف 2 شب، در کربلای معلی 3 شب و مدت اقامت در سامرا یک شب همراه با زیارت عبوری کاظمین خواهد بود.

علیزاده افزود: در حال حاضر هزینه اعزام نقدی برای بزرگسالان یک میلیون و 350 هزار تومان و برای کودکان زیر شش سال 600 هزار تومان است و البته فرهنگیانی که تمایل به استفاده از تسهیلات را داشته باشند می توانند 350 هزار تومان از هزینه اعزامی را نقدی و مابقی را در اقساط 10 ماهه با ارایه چک صیادی به نام شرکت خدماتی، مسافرتی و جهانگردی زاگرس پرداخت کنند.

وی اضافه کرد: برای بهره مندی بیشتر فرهنگیان و خانواده های آن ها فعالیت های مختلفی همچون اجرای برنامه های فرهنگی تربیتی، برگزاری مراسم عزاداری و مناسبتی، زیارت اماکن مقدسه و ... در طول سفر توسط سازمان دانش آموزی برنامه ریزی شده است.

مدیر سازمان دانش آموزی استان گفت: داشتن گذرنامه معتبر که حداقل شش ماه پس از تاریخ اعزام اعتبار داشته باشد الزامی است و این افراد از زمان اعزام تا روز بعد از برگشت از سفر معنوی عتبات عالیات توسط شرکت آسیا بیمه هستند.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :