2 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۴:۰۴:۴۵
کد مطلب:  908258
همزمان با دومین روز هفته دولت روی داد
افتتاح مدرسه شبانه روزی فرزانگان لاهرود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، مدرسه شبانه روزی فرزانگان شهر لاهرود با حضور فرماندار شهرستان مشگین شهر ، مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان، و همچنین جمعی از مسئولین شهرستانی و منطقه ای افتتاح شد.

در این مراسم  بخشدار بخش مشگین شرقی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی از افتتاح ده پروژه شاخص در منطقه لاهرود در هفته دولت خبر داد.

نادری با اشاره به افتتاح مدرسه شبانه روزی لاهرود با اعتباری بالغ بر 2میلیارد و 500 میلیون تومان از تلاش های نماینده مردم شریف شهرستان مشگین شهر و همچنین مسؤولین استانی و شهرستانی و سایر عواملی که در احداث این مجموعه تلاش نمودند تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه دولت لطفی مدیر کل نوسازی، توسعه و  تجهیز مدارس استان اردبیل نیز با تبریک هفته دولت از تلاش این اداره کل برای نوسازی و تجهیز مدارس و همچنین پایان دادن به بخاری های نفتی مدارس خبر داد.

گفتنی است مدرسه شبانه روزی فرزانگان لاهرود با اعتبار بالغ بر 2میلیارد و 500 میلیون تومان و در زمینی به مساحت 6160 متر مربع و زیر بنای 2000 متر مربع در دو طبقه ساخته شده است ،این مدرسه دارای شش کلاس درس، امکانات و تجهیزات خوابگاهی و شبانه روزی میباشد.

به اشتراک بگذارید :