2 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۵:۱۱:۳۴
کد مطلب:  908312
جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره های سوادآموزی برگزار شد

در این جشنواره 48نفر ار آموزش دهندگان منتخب شهر تهران ، حضور داشتند که در دو گروه، پس از ارئه تدریس واحد درسی مورد نظر ، در 14 شاخص از سوی داوران مورد ارزیابی قرار گرفتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران،جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره های سوادآموزی سال 1398 ،در مرکز آموزشی رفاهی منطقه 2 تهران برگزار شد.

در افتتاحیه این جشنواره ،شهریاری سرپرست معاونت سوادآموزی ،ضمن تبریک و خوش آمدگویی به منتخبین مناطق شهر تهران و ابراز خرسندی از راه یابی آنها به مرحله استانی، اظهارداشت: این جشنواره با هدف تقویت فرایند آموزشی در دوره های سوادآموزی ، بهبود و ارتقای دانش شغلی و تخصصی آموزش دهندگان برگزار می شودو می تواند در جهت تغییر نگرش و ارتقای مهارت های آموزش دهندگان موثر باشد.

وی افزود:برگزاری چنین جشنواره هایی سبب به اشتراک گذاشتن شیوه های نوین تدریس و نوآوری های آموزشی می شود و یکی از فعالیت های نظام تعلیم و تربیت چگونگی تدریس  و خلاقیت در روش های  تدریس است و این مسئله می توانددر فرایند یاددهی و یادگیری سوادآموزان موثر باشد.

در این جشنواره 48نفر ار آموزش دهندگان منتخب شهر تهران ، حضور داشتند که در  دو گروه، پس از ارئه تدریس واحد درسی مورد نظر ، در 14 شاخص از سوی داوران مورد ارزیابی قرار گرفتند.

همچنین خاکزاد ، مدیرکل تألیف کتب سوادآموزی سازمان نهضت سوادآموزی و هیئت همراه از روند اجرای جشنواره الگوهای برتر تدریس شهر تهران بازدید به عمل آوردند.

 

به اشتراک بگذارید :