22 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۵:۵۲:۳۷
کد مطلب:  908324
آیین کلنگ زنی مجتمع ۲۴ کلاسه شهرستان الشتر بعنوان بزرگترین پروژه خیر ساز لرستان

صبح امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، مدیرکل توسعه تجهیز و نوسازی مدارس استان ، مدیران شرکت عظام خودرو  و جمعی از مسئولین محلی آیین گلنگ زنی فاز اول مجتمع آموزشی ۲۴ کلاسه فرهنگی ، آموزشی  شهرستان الشتر با مشارکت گروه تولیدی عظام خودرو در مرکز شهرستان الشتر انجام پذیرفت .  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان مدیر کل آم

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان رضا زینی وند مقدم  با اعلام خبر فوق گفت :  این پروژه  ۲۴ کلاسه در زمینی به مساحت هفت هزار و ۶۷۰  متر مربع  و با زیر بنای سه هزار و ۹۷ متر مربع   با مشارکت گروه تولیدی عظام خودرو با تعهد ۲۵ میلیارد تومان ساخته می شود .
زینی وند مقدم تصریح کرد این مجتمع آموزشی با رعایت کلیه استانداردهای لازم شامل :سالن اجتماعات، نمازخانه سالن ورزشی، آزمایشگاه و کارگاه به صورت یک مجموعه کامل خواهد بود که چهار دوره آموزشی و تحصیلی را پوشش میدهد و بعنوان بزرگترین مجتمع خیر ساز استان لرستان احداث خواهد شد .
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با تقدیر از اقدام خوب و پسندیده عباس ایروانی  مدیر عامل گروه تولیدی عظام خودرو ، از مهندس میرزایی ، مهندس زهره وند و مهندس کرباسچی قدر دانی کرد .
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در دومین روز از هفته دولت با گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ،این اقدام خیرین را نشان‌دهنده معاضدت و کمک به دولت خصوصاً در حوزه تعلیم و تربیت نامید.
 وی ثروت و موقعیت اجتماعی را فرصتی مغتنمی شمرد و گفت :بهترین نعمت،فرصت خدمت به خلق و مردم است و اگر از این نعمت ها در جهت خدمت رسانی به مردم و خصوصاً موضوع تعلیم و تربیت بهره مناسب ببریم باقیات صالحات محسوب می شود .
وی مدرسه سازی را بستر توسعه و زیربنای رشد و تعالی  جامعه نامید و گفت : اگر موضوع تعلیم و تربیت به درستی انجام شود، کشور به توسعه پایدار خواهد رسید
زینی وند مقدم با اشاره به تعداد ۱۱۳ مدرسه تخریبی ۳۱۰ مدرسه آسیب دیده از سیل و ۱۷۹ مدرسه که تجهیزات آنها از بین رفته گفت تاکنون ۱۹۴ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی خیرین استانی و ملی و با همکاری نوسازی مدارس جذب شده که جای تقدیر و قدر دانی از مساعدتهای همه عوامل دارد .
در ادامه مهندس رضوی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان لرستان با تقدیر از خیرین گرانقدر گفت از بیستم فروردین امسال تا کنون ۴۶ پروژه ساخت در استان لرستان اجرا شده است .
در این مراسم مهندس میرزایی مدیر هلدینگ شرکت عظام خودرو با ابلاغ سلام مهندس ایروانی مدیر عامل شرکت عظام خودرو به مردم لرستان گفت تا کنون کار ساخت ۶ مجتمع آموزشی و فرهنگی توسط این شرکت در استانهای هرمزگان ،خوزستان ، گلستان و لرستان آغاز شده و کار ساخت دو مجتمع در زاهدان و مسجد سلیمان نیز در دست اقدام است .
وی پایه و اساس توسعه را مدرسه نامید و گفت دانایی جامعه و توسعه مدارس به توسعه پایدار کشور کمک می کند چرا که یکی از شاخص های کشورهای پیشرفته، توسعه پایدار است .و امروز دشمن نگران توسعه پایدار و رشد علمی جوانان ماست .

 

به اشتراک بگذارید :