7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۵:۵۸:۵۸
کد مطلب:  908325
برگزاری کلاس های تربیت مدرسی استانی دوره های سوادآموزی شهر تهران

دوره های تربیت مدرسی دوره های سوادآموزی شهر تهران در راستای پویایی آموزش و با هدف به روز کردن اطلاعات و روشهای تدریس آموزش بزرگسالان ،طی چند روزدرحال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، دوره های تربیت مدرسی دوره های سوادآموزی شهر تهران در راستای پویایی آموزش و با هدف به روز کردن اطلاعات و روشهای تدریس آموزش بزرگسالان در مرکز آموزشی-رفاهی فرهنگیان منطقه 2 شهر تهران از روز شنبه 2/6/98 آغاز شده است و تا تاریخ 6/6/98 ادامه خواهد داشت.

در اولین روز برگزاری این دوره ، سعید شهریاری ، سرپرست معاونت سوادآموزی شهر تهران ، با حضور در جمع عوامل اجرایی و مدرسان شرکت کننده ، ضمن عرض خیر مقدم و  تقدیر و تشکر از زحمات آنان و تبریک هفته دولت ، بیان کرد: هدف از برگزاری این دوره ، توانمندسازی نیروی انسانی ، آشنایی مدرسین و کارشناسان با تغییرات کتب و روشهای تدریس جدید و کیفیت بخشی به فعالیتهای سوادآموزی است.

وی ضمن پرداختن به اهمیت مولفه های فرایند یاددهی و یادگیری؛ نظیر محتوا ، کتاب و امکانات آموزشی به جایگاه والای آموزش دهندگان و نقش بسیار مهم و موثر ایشان در افزایش و ارتقای کیفیت آموزشی فعالیتهای سواد آموزی اشاره کرده ، افزود: باید در جهت افزایش قابلیت ها  و توانمندی های آموزش دهندگان ، برنامه ریزی های لازم و کافی صورت پذیرد و برگزاری چنین دوره هایی می تواند گام مهمی در این مسیر باشد.

شهریاری در پایان یادآور شد: انتظار می رود مدرسین آموزش دیده، ضمن بهره گیری کامل از این دوره و تکمیل دانش و معلومات خود در این زمینه ، این دوره ها را برای آموزش دهندگان مناطق شهر تهران برگزار نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :