29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۶:۴۸:۱۰
کد مطلب:  908349
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر:
برگزاری جلسه توجیهی سند تحول بنیادین به میزبانی اسلامشهر

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر از برگزاری جلسه توجیهی سند تحول بنیادین با هدف تدوین برنامه انتظارات از مدارس (راهنمای عمل مدارس) با حضور دبیر شورای هماهنگی سند تحول بنیادین و رابطین مناطق بهارستان یک و دو ،چهاردانگه و رباط کریم به میزبانی اسلامشهر در سالن شورای این مدیریت خبر داد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش اسلامشهر،حسینعلی بنار ضمن گرامیداشت هفته دولتبا اعلام این خبر افزود: برنامه‌های سال 98 مبتنی بر برنامه‌های ابلاغی سند تحول است ، بنابراین فرآیند تدوین برنامه سال 98 با بهره‌گیری از تجارب سنوات گذشته در چارچوب نظام جامع برنامه‌ریزی خواهد بود.

وی ضمن تدوین برنامه ها بر اساس سند تحول بنیادین افزود: شش زیر نظام سند تحول بنیادین به خواستگاه و ویژگی هایی که معلم،مدرسه ،اولیای دانش آموز باید داشته باشد اشاره دارد و انتظار می رود در کنار هم تجمیع و به مراتبی از حیاط طیبه برسیم و این نقطه کانونی این سند می باشد.

بنار گفت:کانون اصلی تعلیم و تربیت مدارس است بنابراین مدرسه محوری، حمایت از مدرسه و تقویت جایگاه آن در راستای اجرایی کردن سند تحول مورد تاکید است.

شایان ذکر است در راستای بسترسازی برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول و کارگروه‌های مربوطه در استان‌ها تشکیل و طی این ابلاغیه با تهیه دستور العمل توسط استان‌ها به مناطق و شهرستان‌ها ابلاغ شده است.

به اشتراک بگذارید :