7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۲۳:۵۶:۰۹
کد مطلب:  908403
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان مطرح کرد:
توسعه و تعمیم دوره پیش دبستانی در مناطق محروم با حمایت دولت و بخش خصوصی

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان در شهرستان رابر، گفت: توسعه و تعمیم این دوره پیش دبستانی با حمایت دولت و بخش خصوصی در استان کرمان در حال اجرا می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، عباس ضیاء صبح یکشنبه ۳ شهریور ماه ۹۸ در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان در شهرستان رابر، گفت: ۱۷۰ راهبر آموزشی در راستای عدالت آموزشی در کلاس‌های چندپایه استان کرمان در حال فعالیت می باشند.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۲۵۰۰ کلاس چند پایه در استان کرمان در دوره ابتدایی دایر می باشند، افزود: تاکنون بیش از ۱۵۰ کلاس بازی و یادگیری در مدارس ابتدایی سراسر استان کرمان دایر شده است.
ضیاء از راهیابی ۸ دانش آموز منتخب طرح جابربن حیان استان به جشنواره کشوری پروژه های علمی دانش آموزان جابربن حیان در استان گیلان خبر داد و گفت: شرکت دانش آموزان در طرح جابربن حیان دانش‌آموزان را با نحوه پژوهش و تحقیق آشنا خواهد کرد.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان، اظهار داشت: در سال تحصیلی ۹۹_۹۸ بیش از ۱۵۰۰ مدرسه ابتدایی استان کرمان تحت پوشش برنامه تدبیر قرار خواهند گرفت.
عباس ضیاء خاطرنشان کرد: در راستای اجرای برنامه انسداد مبادی بیسوادی بیش از ۱۴۰۰ دانش آموز در استان شناسایی و نسبت به جذب آنها در این طرح اقدام شده است.
برپایه این گزارش گردهمایی دو روزه مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با حضور احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، اعضای شورای معاونان، مشاوران، جمعی از روسای ادارات داخلی اداره کل و کارشناسان حوزه ستادی در مدارس زندگی بخش هنزاء شهرستان رابر در حال برگزاری می باشد.

به اشتراک بگذارید :