14 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ ۱۳:۵۳:۵۳
کد مطلب:  908934
رئیس اداره فرهنگی و هنری اردوها و فضا های پرورشی آموزش و پرورش استان خبر داد:
اعزام 7 نفر از دانش آموزان منتخب دختر به همایش ملی شوراهای برتر دانش آموزی

قاسمعلی قنبری رییس اداره فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی از اعزام هفت نفر از دانش آموزان دختر منتخب مناطق استان جهت شرکت در همایش ملی شوراهای برتر دانش آموزی به اردوگاه میرزاکوچک خان رامسر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، هفت نفر از دانش آموزان دختر عضو فعال شوراهای دانش آموزی استان جهت شرکت در همایش ملی شوراهای دانش آموزی سراسر کشور به اردوگاه میرزاکوچک خان رامسر اعزام شدند.

 

قنبری با اعلام این خبر گفت:  هدف از برگزاری این همایش رشد همه‌جانبه شخصیت دانش آموزان و تقویت مهارت‌های اجتماعی، سیاسی و حضور آنان در فعالیت‌های مختلف از قبیل برنامه‌های تربیتی، فرهنگی و هنری، ورزشی و علمی است .

رئیس اداره فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش اداره کل تصریح کرد: تکریم اعضای شوراها برای افزایش کارایی و مشارکت آنان در امور مختلف امری ضروری است.

وی مدت حضور دانش آموزان در این همایش را از تاریخ 3 شهریور تا 6 شهریور اعلام کرد و گفت: در قالب این همایش که به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران برگزار می گردد، جلسات و کارگاه ها ی مختلف آموزشی از قبیل حقوق شهروندی ، مزیت ها و معایب فضای مجازی  ،  برنامه های متنوع فرهنگی  برای منتخبین شوراهای دانش آموزی در نظر گرفته شده است .

به اشتراک بگذارید :