10 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ ۰۹:۵۵:۰۰
کد مطلب:  910573
معاون آموزش متوسطه استان خبر داد :
کسب رتبه اول کشوری در رشته طراحی آب مرکب توسط دانش آموز زنجانی

در بیستمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های فنی و حرفه ای 226 هنرجو با ارسال 173 اثر هنری به صورت انفرادی و گروهی در 12 رشته و 44 زمینه به رقابت پرداختند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، داود بهرامی معاون آموزش متوسطه استان با اشاره به بیستمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های فنی و حرفه ای گفت : ترانه اسدی  دانش آموز پایه دهم گرافیک هنرستان رضوان ناحیه 2 زنجان موفق به کسب رتبه اول کشوری در رشته طراحی آب مرکب این جشنواره  شد.

بهرامی در ادامه افزود: از جمله اهداف جشنواره هنرهای تجسمی توسعه و تعالی رشته های فنی و حرفه ای، زمینه سازی برای پرورش استعدادها و خلاقیت های هنرجویان، آفرینش آثار هنری مطلوب در عرصه هنری و عملی توسط هنرجویان، معرفی توانمندی های هنرجویان، ارزیابی کیفیت آموزش های ارائه شده و کسب شایستگی های هنری در شاخه فنی و حرفه ای، ایجاد فضای رقابت سازنده بین هنرجویان برای بروز خلاقیت و ایده های نو می باشد.

وی همچنین تصریح کرد : در این جشنواره 226 هنرجو با ارسال 173 اثر هنری به صورت انفرادی و گروهی در 12 رشته و 44 زمینه به رقابت پرداختند که از 25 استان کشور به این مرحله راه یافته بودند.

 این مقام مسئول ادامه داد : از استان زنجان در مجموع 131 اثر و 146 دانش آموز بصورت انفرادی و گروهی  به مرحله استانی راه یافته بودند که پس از داوری  در مجموع 33 اثر به مرحله کشوری راه یافتند

گفتنی است : بیستمین جشنواره هنرهای تجسمی با تقدیر از نفرات برتر روز سه شنبه 5 شهریور ماه 98 در تبریز به کارل خود پایان داد

به اشتراک بگذارید :