24 ربیع‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ ۱۲:۴۳:۱۸
کد مطلب:  914759
با حضور بازرسان و ناظرین اداره کل ؛
مانور پروژه مهر در منطقه جناح کلید خورد

با حضور بازرسان و ناظرین اداره کل آموزش و پرورش استان ، مانور پروژه مهر در مدارس منطقه جناح کلید خورد .

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ؛رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در حاشیه بازدید از مدارس که به اتفاق ناظرین و بازرسان اداره کل انجام می شد ، اظهار داشت :بحمدلله با پیگیری ها و جلساتی که از ابتدای شروع پروژه مهر در منطقه جناح با همکاری مدیران و پرسنل مدارس انجام شده ، کلیه آموزشگاه ها آماده آغاز شروع سال تحصیلی می باشند .

عبدالله عالیان در این برنامه ی بازدید که به عنوان مانور پروژه مهر در کلیه مناطق و نواحی استان برگزار می شود ، گفت :کارگروه های مختلف پروژه مهر اعم از تعمیر و تجهیز ، سازماندهی ، انتصابات ، اطلاع رسانی و سایر کمیته ها در منطقه با فعالیت مداوم ، بازدیدهای میدانی و ارتباط موثر توانسته اند به نحو شایسته و مناسب در حوزه های کاری خود عمل کنند .

در ادامه مرتضی نجفی رئیس اداره مشاوره و سرناظر استانی این پروژه در منطقه جناح ، وضعیت مدارس منطقه برای شروع سال تحصیلی را مطلوب عنوان کرد .

وی افزود :

در ادامه برنامه های اداره کل برای آمادگی هرچه بیشتر مدارس در سطح استان برای آغاز سال جدید تحصیلی ، 24 شهریورماه نیز بازدید مجددی با حضور بارزسان استان از مناطق انجام خواهد شد .

نجفی ابراز داشت :مانور پروژه مهر که به صورت جامع و در دو مرحله اجرا می شود موجب خواهد شد تمامی ادارات آموزش و پرورش و مدارس نواحی استان در آستانه آغاز سال تحصیلی به بهترین شکل آماده و مهیا باشند .

 

به اشتراک بگذارید :