24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ ۰۷:۵۱:۱۴
کد مطلب:  915592
معاون پشتیبانی آموزش وپرورش هرمزگان
مانور پروژه مهر98 در مدارس هرمزگان برگزار شد

معاون پشتیبانی آموزش وپرورش هرمزگان در حاشیه مانور پروژه مهر 98 گفت: این مانور با هدف نواختن زنگ روز شمار آماده باش مدارس برای بازگشایی سال تحصیلی جدید است که به صورت همزمان در تمامی مناطق اموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان میناب; مرتضی رئیسی حسنلنگی در حاشیه مانور پروژه مهر 98  شهرستان میناب، اظهار داشت: این مانور با هدف بررسی وضعیت مدارس در اجرای پروژه مهر 98 و آمادگی مدارس بعنوان مامنی امن برای شروع سال تحصیلی است.

 

وی اضافه کرد: یکی از اهداف مهم دیگر این مانور نواختن زنگ روز شمار آماده باش مدارس برای بازگشایی، ارزیابی میزان آمادگی مدارس برای استقبال از دانش آموزان در ماه مهر، سنجش نقاط قوت و ضعف ها پروژه مهر 98 در شهرستانهای هرمزگان انجام شده است.

 

این مسئول تصریح کرد:پروژه مهر بعنوان نماد برنامه ریزی و بهره وری در عرصه تعلیم و تربیت  است و مهترین معیار دراین مانور  به لحاظ  کمی و کیفی ،انجام شاخص ها و برنامه های تدوین شده پروژه مهر در مدارس است.

 

معاون پشتیبانی آموزش وپرورش هرمزگان اظهارکرد:این مانور در شهرستانها ومناطق 21گانه آموزش وپرورش هرمزگان با حضور معاونین و کارشناسان این  اداره کل برگزار و از روند آماده سازی مدارس در تاریخ های 12 و 24شهریورماه 98 بازدید می شود.

به اشتراک بگذارید :