5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ ۱۴:۳۸:۰۸
کد مطلب:  917599
مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجانشرقی:
آموزش و فرهنگ سازی نقش بی بدیلی در تحقق اهداف ترسیم شده دارد

مدیرکل آموزش وپرورش در جلسه با مسئولین بنیاد خیریه نورآوران سلامت شمالغرب کشور گفت: آموزش و فر هنگ سازی نقش بی بدیلی در تحقق اهداف ترسیم شده دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،جعفر پاشایی گفت: با تسلیت ایام حزن و اندوه ماه محرم گفت: انشاا..راه پرفروغ و سعادت بخش ائمه معصومین(ع) را باقوت و قدرت ادامه خواهیم داد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجانشرقی اظهار داشت: آموزش و فر هنگ سازی در تمام عرصه ها و علی الخصوص دوران کودکی و نوجوانی ضروری بوده و نقش بی بدیلی در  تحقق اهداف ترسیم شده دارد.

وی یادآور شد: برنامه ریزی و برنامه محوری اصل اول در موفقیت بوده و در کنار آن نظارت و ارزیابی بر اجرای برنامه ها در راستای آگاهی از نقاط قوت وضعف مجموعه صورت گیرد.

این مقام مسئول در استان تصریح کرد: سلامت جسمی و روحی دانش آموزان برای مجموعه مقدم بر هر کاری است و برای تحقق این امر تمام توان خود را خواهیم گذاشت.

پاشایی در پایان خاطر نشان ساخت: استمرار کارها مهمتر از شروع آن است و برای استمرار این کار خداخواهانه نیازمند برنامه ریزی و نیاز سنجی هستیم.

ایران زاد مسئول بنیاد خیریه نورآوران سلامت شمالغرب کشور در ادامه افزود:  در یکسال گذشته نزدیک ۴ هزار دانش آموز استان مورد معاینه دندانپزشکی و درمان قرار گرفته اند.

مسئول بنیاد خیریه نورآوران سلامت شمالغرب کشور یاد آور شد: 100 پزشک و دندانپزشک در سطح استان با مجموعه بنیاد نورآوران سلامت آذربایجانشرقی همکاری نزدیکی دارند.

ایران زاد در پایان اظهار داشت: همکاری مدیران مدارس با مجموعه رضایت بخش بوده و عامل اصلی در پیشرفت امور می باشد.

شایان ذکر است که بنیاد خیریه نورآوران سلامت از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرده و در سراسر کشور نزدیک ۱۴۰۰ پزشک و دندانپزشک برای خدمت رسانی به مردم دارد و کلیه خدمات دندان پزشکی و نیز خدمات چشم پزشکی اعم از ویزیت، تحویل دارو، عینک و جراحی، همگی به رایگان انجام می شود.

 

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات            

             30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :