5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ ۱۴:۵۸:۰۳
کد مطلب:  917605
با حضور استاندار و نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی زنجان صورت گرفت :
رونمایی از برنامه عملیاتی یکساله و برنامه راهبردی سه ساله آموزش و پرورش استان زنجان

در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان با حضور استاندار و نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی زنجان ، از برنامه عملیاتی یکساله و برنامه راهبردی سه ساله آموزش و پرورش استان زنجان رونمایی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، فتح الله حقیقی، استاندار زنجان ضمن تسلیت ایام سوگواری ماه محرم  گفت :  از مردم فهیم و حسینی زنجان بابت همکاری در اجرای باشکوه مراسم عزاداری تقدیر و تشکر می کنم .

حقیقی در ادامه افزود: آموزش و پرورش جایگاه ارزنده ای پیش همگان دارد و ارزش آن بالا است و ما موظف هستیم این جایگاه را حفظ کنیم .

وی تصریح کرد : نباید اجازه دهیم برخی مسائل و حواشی داخل آموزش و پرورش رسوخ کند ،آموزش و پرورش استان همیشه خوب بوده است و از زمانی که مدیر کل جدید آمده است بسیار بهتر شده که جا دارد تقدیر و تشکر کنم.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد : در کوچکترین خدشه به آموزش و پرورش،همه ما سهیم هستیم .باید تمام تلاشمان این باشد که آموزش و پرورش عزیز بماند.

این مقام مسئول افزود: برنامه اجرایی سند تحول استان اقدام بسیار خوبی است و بهتر است اطلاع رسانی خوبی هم صورت گیرد، ما برای آموزش و پرورش هیچ محدودیتی نداریم چون ایمان و اعتقاد به این سیستم داریم .

به اشتراک بگذارید :