7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ ۱۵:۰۲:۴۱
کد مطلب:  917607
دانش آموزان تهران درهفدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی پایه دهم کشوری در قزوین :
در بخش حضوری به مقام اول رسیدند

بخش عملی و اختتامیه این مسابقات از صبح روز 5 و 6 شهریور ماه با شرکت 251دانش آموز دختر و پسر در رشته‌های علوم آزمایشگاهی ,کدنویسی (حضوری) و زیست فناوری ، سلول های بنیادین ( غیر حضوری)در محل دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ،بخش عملی هفدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی از صبح روز  5  شهریور ماه با شرکت 85دانش آموز دختر و پسر در رشته‌های علوم آزمایشگاهی ,کدنویسی در محل دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد.

به نقل برگزار کنندگان مراسم در مسابقات علوم آزمایشگاهی دانش آموزان همه استان های کشور شرکت داشتند که شامل32 گروه دو نفره در پایه دهم و 32 گروه دو نفره در پایه یازدهم بودند. دانش آموزان تهران درهفدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی پایه دهم کشوری در قزوین در بخش حضوری به مقام اول رسیدند

 در کنار برگزاری این مسابقات ، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش آموزی متشکل از غرفه های 32 استان کشور برپا شد که در این نمایشگاه اختراعات، ابداعات و نوآوری‌های دانش آموزان ر معرض دید علاقمندان قرارگرفت. این نمایشگاه در تاریخ ۵ و6 شهریور ماه در محوطه دانشگاه فرهنگیان قزوین برپا شدو  مورد استقبال دانش آموزان و دبیران واولیایی محترم قرار گرفت.

مراسم اختتامیه این مسابقات چهار شنبه  روز ششم شهریور ماه با حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان استانی همراه با مراسم اهدای جوایز مسابقات علوم آزمایشگاهی,کدنویسی زیست فن آوری کشور و نیز سلول‌های بنیادین و پزشکی بازساختی نیز  انجام شد.

 

به اشتراک بگذارید :