7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ ۰۸:۳۶:۳۶
کد مطلب:  917719
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان:
۸۵ درصد مدارس استان سمنان، استاندارد گَـرم می شوند

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان بابیان اینکه ۸۵ درصد مدارس استان به سامانه‌های گرمایشی استاندارد مجهز شدند، گفت: جشن برچیدگی بخاری‌های نفتی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، سعید هژبری با بیان اینکه ۸۵ درصد مدارس استان به سامانه‌های استاندارد گرمایشی مجهز شدند، ابراز داشت: به زودی طی مراسمی جشن برچیدگی بخاری‌های نفتی برگزار خواهد شد.
به گزارش مهر، هژبری ضمن بیان اینکه تلاش شده تا کلاس‌های درس مدارس از نظر ایمنی و استاندار در حد مطلوبی باشند، افزود: اما این به معنای پایان کار نیست زیرا ۸۹ مدرسه و ۴۲۲ کلاس درس استان سمنان هنوز نیازمند به استانداردسازی سامانه‌های گرمایشی است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان بابیان اینکه به منظور ایمنی بیشتر دانش آموزان مدارس فرسوده تخریب می‌شوند، ابراز داشت: دو مدرسه خشتی دامغان و طرود شاهرود که از نظر استاندارد فاقد ایمنی لازم بودند تخریب و در ازای آن‌ها مدارس نو ساخته می‌شود.
هژبری بابیان اینکه ۸۸ کلاس جدید امسال در ۱۴ مدرسه استان سمنان به بهره برداری می رسد، تصریح کرد: برای تجیهز این مدارس ۶۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که با تخصیص و توزیع به موقع آن تجهیز می‌شوند.

به اشتراک بگذارید :